Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Zestaw lampa UV 36W+ lakiery hybrydowe 3+9

328,71 zł
267,24 zł netto

Zestaw hybrydowy w skład którego wchodzi:
- 3 produkty bazowe.
- 9 lakierów kolorowych
- lampa UV 36W TIMER (90s , 120s i czas ciągły)

Ilość

Charakterystyka zestawu:
Trzy produkty bazowe:
- HYBRID AIR BOND - primer do lakierów hybrydowych
- HYBRID BASE COAT - baza zwiększająca przyczepność lakieru do płytki paznokciowej
- HYBRID TOP COAT - preparat utwardzający i nabłyszczający
Lakiery kolorowe:
- HYBRID COLOR - lakier hybrydowy, 9 kolorów 

Lampa UV 36W TIMER (90s , 120s i czas ciągły)
Profesjonalna lampa UV 36W, tunelowa z wyłącznikiem czasowym, do utwardzania żelu. Lampa z zewnątrz w kolorze białym, wnętrze lampy dla uzyskania większej sprawności utwardzania wyłożone specjalną srebrną powłoką odblaskową.
Żarówki serii + co oznacza że czas emisji promieni UV-B z 600h wzrósł do 800h, czas utwardzania 90s, 120s lub czas ciągły. 
Dane techniczne:
- napięcie 220-240 V / 50 Hz
- moc 36 W
- wymiary zewnętrzne: długość 25cm, szerokość 21cm
- wymiary wewnętrzne: długość 14cm, szerokość 18cm
- długość żarówki 12cm
- kolor biały
Gwarancja 12 miesięcy.

 

Czym jest manicure hybrydowy? 
To metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się specjalny preparat utwardzany w lampie UV. Jest to połączenie metody żelowej z tradycyjnymi lakierami do paznokci. Jednak jest dużo łagodniejszy dla paznokci ponieważ nie wymaga głębokiego piłowania płytki jak przy żelach.

Na czym polega innowacyjność tej metody? Unikalna receptura kosmetyku sprawia, że manicure hybrydowy prezentuje się pięknie przez okres nawet trzech tygodni (uzależnione od stanu naturalnej płytki paznokciowej). Paznokcie są odporne na uszkodzenia i lśnią, a lakier nie odpryskuje i nie rysuje się. 

Jak przebiega stylizacja? Zabieg upiększania paznokci tą metodą rozpoczyna się od tradycyjnego manicuru, który polega na usunięciu skórek, wypolerowaniu płytek oraz nadaniu im pożądanego kształtu. Tak przygotowane paznokcie pokrywa się bazą, kolorowym lakierem, a na koniec– substancją utwardzającą. Każdą z tych warstw utrwala się za pomocą lampy UV.

Sposób użycia: 
1) Zmatowioną płytkę paznokcia odtłuść cleanerem, następnie nałóż primer i odczekaj 15 sek. do odparowania. 
2) teraz nałóż bazę zwiększająca przyczepność lakierów hybrydowych do płytki paznokciowej, bazę należy utwardzić w lampie ok. 2 min. 
3) następnie nakładamy dowolny kolorowy lakier hybrydowy i utwardzamy w lampie ok. 2 min. Przy niektórych kolorach można po utwardzeniu nałożyć drugą warstwę lakieru, aby kolor był intensywniejszy
4) Aby nadać paznokciom piękny połysk nakładamy jako ostatnią warstwę nabłyszczającą, którą również utwardzamy w lampie od 4-6 min. Uzyskamy dzięki temu niesamowity efekt połysku. 


W przypadku kolorów ciemnych może być konieczne nałożenie dwóch wartst top coat, ponieważ ciemne kolory bardziej pochłaniają światło i dlatego paznokcie mogą nie błyszczeć się wystarczająco. Należy wówczas na kolor hybryd nałożyć jedną warstwę top coat, utwardzić ją w lampie a nastęnie przemyć ją i czynność powtórzyć. 

Hybrydę ściągamy czystym acetonem.

Activ

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć