Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

  • -51,00 zł

SPA Plus BA - stół rehabilitacyjny

1 899,00 zł
1 848,00 zł Zniżka 51,00 zł
1 502,44 zł netto

W skład zestawu wchodzą:

- stół do masażu SPA Plus BA,
- zagłówek z regulacją kąta pochylenia.
- otwór na twarz z zaślepką.
Ilość

Stół SPA Plus to stół rehabilitacyjny posiadający pojedyncze 10-stopniowe łamanie lędźwiowo-krzyżowe. Cechuje go zwarta budowa, prostota obsługi i duża stabilność poprzeczna. Zastosowanie w nim łamanego panelu lędźwiowo-krzyżowego umożliwia wykonanie szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych. Stół przeznaczony przede wszystkim do zabiegów takich jak: rehabilitacja, masaż klasyczny, sportowy, refleksologia oraz wszelkie techniki manualne jak i zabiegi kosmetyczne.

► Walory użytkowe :
 
Stół wyposażony jest w komfortowy wyprofilowany zagłówek z podłokietnikiem. Zagłówek posiada wygodną regulację kąta nachylenia od +15 do -90 stopni.
Stół wyposażony jest w 10-cio stopniowy panel lędźwiowo-krzyżowy. Długość panelu jest idealna do wykonywania zabiegów refleksologii oraz niezbędna jako podparcie przy pozycjach półsiedzących i zabiegach kosmetycznych. Panel lędźwiowo-krzyżowy wraz z zagłówkiem regulowanym mocowanym odwrotnie tworzy opcje krzesła do masażu.
Unikalny system podwójnego mocowania z śrubunkiem przeciwsobnym umożliwia bardzo silne i pewne dokręcenie nóg regulacyjnych. Poprawia to stabilność stołu oraz podnosi poziom bezpieczeństwa.
W stołach firmy MOV zastosowane zostało unikatowe, podwójne szycie materiału obiciowego. Powoduje to wyrównanie krawędzi pomiędzy panelami i zapobiega powstawaniu dużych luk i przestrzeni pomiędzy nimi podwyższając komfort pacjenta.
Wysokiej klasy wykończenie lakiernicze w połączeniu z anodowanym duraluminium zapewnia komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo osób korzystających z urządzenia.

 

Wysokość : od 60cm do 85cm
Szerokość : 67cm
Długość : 202cm (232cm z zagłówkiem)
Waga : 50kg (bez wyposażenia)
Obicie : PVC 1,0mm + PU 30mm T30T HD - ATEST FIRA i EKOTEX
Max. waga pacjenta : 170kg
Wytrzymałość dynamiczna : 800kg
Certyfikaty : TUV, CE, Wyr. Med.
 

Warianty obicia tapicerskiego :

Warianty podstawy :

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć