Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Mini Digital 3W1

349,00 zł
283,74 zł netto

Przenośne urządzenie kosmetyczne MINI DIGITAL 3w1, wykonuje zabiegi takie jak:
mezoterapia bezigłowa,
bio-prądy,
fototerapia.

Ilość

 
Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji. Jest to nieinwazyjny system odmładzania skóry, wygładzania zmarszczek. Pozwala zredukować tkankę tłuszczową oraz cellulit. Urządzenie generuje impulsy elektromagnetyczne, które docierają do wnętrza skóry.


Bio-prądy zwiększają poziom kurczliwości włókien mięśniowych, a to przywraca naszej skórze młodość i pozwala pozbyć się zmarszczek. Mają też wiele innych zalet: usuwają toksyny z organizmu oraz nadmiar wody, poprawiają krążenie krwi i limfy w organizmie, regenerują, odżywiają i dotleniają skórę. Zabieg daje efekt jonizacji, który wspomaga działanie wielu kremów i preparatów kosmetycznych.

Fototerapia (światło czerwone 650nm, zielone 530nm, niebieskie 470nm) to nowoczesna i skuteczna metoda, która pomaga w leczeniu trądziku i regeneracji oraz pielęgnacji skóry trądzikowej. Światło terapie stosuje się w celu przeciwdziałaniu efektom starzenia, leczenia chorób i zmian skórnych np. trądzik młodzieńczy, trądzik różowaty. Urządzenie działa bez udziału szkodliwego promieniowania UV!

Ultradźwięki: moc 8W, częstotliwość 2MHz (regulacja mocy)
Bio-prądy 10W (regulacja mocy)
Terapia fotonowa: światło czerwone 650nm, zielone 530nm, niebieskie 470nm
Zasilanie: 24V 0,4A (zasilacz w komplecie)
Wymiary urządzenia: 18 x 5,5 x 7 cm 
Rozmiar głowicy:
- 5 cm (po stronie fototerapii)
- 3,5 cm / 2 cm (na płasko)

Cosnet

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć