Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Nowe produkty

Taboret kosmetyczny Charles -...

Obrotowy fotel na podstawie pięcioramiennej w kolorze złotym, na kółkach, z siłownikiem gazowym. Wygodne, pikowane siedzisko tapicerowane welurem w odcieniu butelkowej zieleni. Odcień tapicerki pięknie współgra z kolorem podstawy. Mebel w stylu glamour polecany jako fotel biurowy, krzesło do stylizacji paznokci, jak również do wizażu. Istnieje możliwość zamówienia fotela na podstawie typu dysk.

Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 539,00 zł

Taboret kosmetyczny Charles -...

Taboret kosmetyczny z obrotowym siedziskiem, tapicerowany welurem w pięknym, ciemnoniebieskim kolorze. Tapicerka elegancko kontrastuje z podstawą w złotym kolorze. Hoker posiada pikowane siedzisko i oparcie, wysokość jest regulowana przy pomocy siłownika gazowego. Mebel polecany jako fotel do biura, jako krzesło do stylizacji paznokci lub do wizażu.

Gwarancja 12 miesięcy.

Cena 539,00 zł

Taboret kosmetyczny Isabel - wrzosowy

Taboret kosmetyczny na chromowanej, pięcioramiennej podstawie z kółkami. Obrotowe krzesło tapicerowane welurowym materiałem w kolorze wrzosowym. Wysokość regulowana przy pomocy pompy gazowej. W razie potrzeby można zamówić taboret w wersji na podstawie typu dysk lub z wysokim siłownikiem.

Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 429,00 zł

Hoker kosmetyczny Charles Gold -...

Obrotowe krzesło tapicerowane wysokogatunkowym materiałem welurowym w kolorze wrzosowym. Posiada estetycznie pikowane siedzisko i oparcie, wygodne podłokietniki. Podstawa na bazie typu dysk, z pompą gazową, w kolorze złotym. Mebel polecany jako krzesło do poczekalni w salonie urody lub fryzjerskim, również jako fotel do stylizacji paznokci.

Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 549,00 zł

Taboret kosmetyczny Charles Gold -...

Welurowy, obrotowy fotel w stylu glamour z wygodnym siedziskiem. Polecany do eleganckiego gabinetu, jako fotel do biura, jak również krzesło do stylizacji paznokci. Posiada podstawę pięcioramienną w kolorze złotym na kółkach. Regulacja wysokości przy pomocy pompy gazowej. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 549,00 zł

Hoker kosmetyczny Isabel Gold - wrzosowy

Obrotowy hoker kosmetyczno-fryzjerski na wysokiej podstawie w kolorze złotym (wysokość regulowana w zakresie 60-80 cm). Posiada welurowe siedzisko z oparciem i wygodnymi podłokietnikami. Estetycznie pikowany, świetnie sprawdzi się we wnętrzach w typie glamour. Polecany jako krzesło do wizażu lub jako elegancki hoker barowy. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 489,00 zł

Hoker kosmetyczny Estelle Gold -...

Obrotowy wysoki hoker na podstawie w kolorze złotym, z podpórką i siłownikiem gazowym. Posiada profilowane, welurowe siedzisko z estetycznymi przeszyciami. Mebel nadaje się jako krzesło do wizażu, ale również jako ekskluzywny hoker barowy do kuchni. Kolor wrzosowy wspaniale komponuje się ze złotym odcieniem podstawy. Istnieje też możliwość zamówienia hokera na innej wersji podstawy - niskiej lub pięcioramiennej na kółkach.

Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 469,00 zł

Hoker kosmetyczny Isabel - wrzosowy

Hoker obrotowy z welurowym siedziskiem w odcieniu wrzosowym. Posiada pikowane siedzisko i oparcie. Wygodny, z regulowaną wysokością za pomocą siłownika gazowego. Świetnie sprawdzi się w salonie, jako krzesło do poczekalni czy fotel do stylizacji paznokci. Istnieje możliwość zamówienia hokera na podstawie w kolorze złotym (za dodatkową opłatą) lub na podstawie wysokiej z podpórką, jak również niskiej z kółkami.

Gwarancja 12 miesięcy.

Cena 439,00 zł

Hoker kosmetyczny Isabel (wysoki) -...

Hoker na wysokiej chromowanej podstawie z podpórką, posiada welurowe siedzisko w kolorze wrzosowym. Tapicerowane podłokietniki i pikowane siedzisko to cechy tego mebla. Regulacja wysokości odbywa się przy pomocy siłownika gazowego. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamówienia hokera na podstawie w kolorze złotym.

Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 439,00 zł

Taboret kosmetyczny Estelle Gold -...

Hoker obrotowy na pięcioramiennej podstawie w kolorze złotym, z profilowanym, wygodnym siedziskiem, tapicerowanym welurem w kolorze wrzosowym. Wysokość regulowana siłownikiem gazowym. Hoker polecany do salonów piękności, zakładów fryzjerskich i gabinetów stylizacji paznokci. Świetnie nadaje się również do poczekalni. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 489,00 zł

Hoker kosmetyczny Estelle Gold -...

Hoker obrotowy na niskiej podstawie w kolorze złotym, z profilowanym, wygodnym siedziskiem, tapicerowanym welurem w kolorze wrzosowym. Wysokość regulowana siłownikiem gazowym. Hoker polecany do salonów piękności, zakładów fryzjerskich i gabinetów stylizacji paznokci. Świetnie nadaje się również do poczekalni. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 489,00 zł

Taboret kosmetyczny Isabel Gold -...

Hoker na podstawie pięcioramiennej w kolorze złotym, z siłownikiem gazowym, obrotowy. Posiada welurowe siedzisko w kolorze wrzosowym, estetycznie pikowane, w nawiązaniu do stylu glamour. Polecany zarówno do salonów kosmetycznych, fryzjerskich jak i stylizacji paznokci. Gwarancja 12 miesięcy.

Cena 499,00 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć