Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Nowe produkty

Taboret kosmetyczny Estelle II - czarny

Bardzo estetycznie wykonany hoker kosmetyczny z dużym siedziskiem (szerokość 59 cm) i wygodnym oparciem (wys. oparcia 43 cm) na pięcioramiennej, chromowanej podstawie wyposażonej w kółka. Siłownik gazowy z regulacją wysokości w zakresie 45-55 cm. Materiał tapicerski: ekoskóra w kolorze czarnym. Całość dopełnia kontrastowa, biała lamówka. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 419,00 zł

Taboret kosmetyczny Estelle II - biały

Bardzo estetycznie wykonany hoker kosmetyczny z dużym siedziskiem (szerokość 59 cm) i wygodnym oparciem (wys. oparcia 43 cm) na pięcioramiennej, chromowanej podstawie wyposażonej w kółka. Siłownik gazowy z regulacją wysokości w zakresie 45-55 cm. Materiał tapicerski: ekoskóra w kolorze białym. Całość dopełnia kontrastowa, czarna lamówka. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 419,00 zł

Hoker kosmetyczny Estelle II - czarny

Bardzo estetycznie wykonany hoker kosmetyczny z dużym siedziskiem (szerokość 59 cm) i wygodnym oparciem (wys. oparcia 43 cm) na okrągłej, chromowanej podstawie. Siłownik gazowy z regulacją wysokości w zakresie 45-55 cm. Materiał tapicerski: ekoskóra w kolorze czarnym. Całość dopełnia kontrastowa, biała lamówka. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 419,00 zł

Hoker kosmetyczny Estelle II - biały

Bardzo estetycznie wykonany hoker kosmetyczny z dużym siedziskiem (szerokość 59 cm) i wygodnym oparciem (wys. oparcia 43 cm) na okrągłej, chromowanej podstawie. Siłownik gazowy z regulacją wysokości w zakresie 45-55 cm. Materiał tapicerski: ekoskóra w kolorze białym. Całość dopełnia kontrastowa, czarna lamówka. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 419,00 zł

Fotel kosmetyczny 6A Plus 4 silniki z...

Fotel jest niezwykle solidnie i estetycznie wykończony, jest wygodny i masywny, sterowany w pełni elektrycznie (4 siłowniki) za pomocą pilota oraz niezawodny. Podłokietniki białe, spód w całości zabudowany elementami z plexi co nadaje całości jeszcze więcej luksusu. Fotel polecany do salonów SPA i gabinetów o najwyższym standardzie, ale ze względu na niewygórowaną cenę dostępny dla każdego.

Cena 3 899,00 zł

Fotel kosmetyczny BG228-4 - biały

Elektrycznie regulowana wysokość siedziska, oparcie, podnóżek oraz kąt nachylenia siedziska tzw. 'kołyska'. Sterowanie pilotem. Poduszki wykonane z wysokiej jakości elastycznej pianki. Obicie wykonane z wysokogatunkowej skóry ekologicznej, łatwej w utrzymaniu czystości. W zestawie dwa wymienne zagłówki!

Cena 4 290,00 zł

Fotel Kosmetyczny Elektryczny Pedicure

Fotel usytuowany na stabilnej podstawie, posiada hydrauliczne regulowane podnóżki, rozchylane na boki. Fotel sterowany jest za pomocą ręcznego pilota i posiada płynną regulację podnoszenia i opuszczania, regulację kąta pochylenia oparcia oraz tzw. kołyskę. Fotel wykonany jest z wysokogatunkowej eko-skóry, która jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Cena 6 999,00 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć