Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Nowe produkty

Fotel do makijażu Exeter Gold - biały

Fotel do wizażu tapicerowany białą ekoskórą, z pikowanym oparciem. Posiada wysoką podstawę o zakresie regulacji od 60 do 80 cm. Stabilna podstawa na bazie dysku, wygodna podpórka pod stopy. Istnieje możliwość zamówienia hokera na niższym siłowniku (ok. 40-55 cm bez podpórki), jak również na podstawie w kolorze srebrnym.

Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 659,00 zł

Fotel do wizażu Exeter - biały

Fotel do wizażu tapicerowany białą ekoskórą, z pikowanym oparciem. Posiada wysoką podstawę o zakresie regulacji od 60 do 80 cm. Stabilna podstawa na bazie dysku, wygodna podpórka pod stopy. Istnieje możliwość zamówienia hokera na niższym siłowniku (ok. 40-55 cm bez podpórki), jak również na podstawie w kolorze złotym.

Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 599,00 zł

Fotel do wizażu Exeter - czarny

Fotel do wizażu tapicerowany czarną ekoskórą, z pikowanym oparciem. Posiada wysoką podstawę o zakresie regulacji od 60 do 80 cm. Stabilna podstawa na bazie dysku, wygodna podpórka pod stopy. Istnieje możliwość zamówienia hokera na niższym siłowniku (ok. 40-55 cm bez podpórki), jak również na podstawie w kolorze złotym.

Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 599,00 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć