Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

SPA Manual - stół rehabilitacyjny

1 700,00 zł
1 382,11 zł netto

W skład zestawu wchodzą:

- stół do masażu SPA Manual,
- zagłówek z regulacją kąta pochylenia.
- otwór na twarz z zaślepką.

Ilość

Stół stacjonarny SPA MANUAL posiada pojedyncze 10-stopniowe łamanie lędźwiowo-krzyżowe oraz 10-cio stopniowy przedni panel pozycjonujący. Cechuje go zwarta budowa, prostota obsługi i duża stabilność. Zastosowanie obu paneli pozycjonujących umożliwia przeprowadzenie dużej gamy zabiegów kosmetycznych. Bardzo przydatny w rehabilitacji dzięki możliwości regulacji obu płaszczyzn. Stół polecany do zabiegów takich jak: rehabilitacja, masaż klasyczny, sportowy, refleksologia oraz techniki manualne i zabiegi kosmetyczne.
► Walory użytkowe :
 
Stół wyposażony jest w komfortowy wyprofilowany zagłówek z podłokietnikiem. Zagłówek posiada wygodną regulację kąta nachylenia od +15 do -90 stopni.
Stół B.T.L. Reflex wyposażony jest w 10-cio stopniowy panel lędźwiowo-krzyżowy. Długość panelu jest idealna do wykonywania zabiegów refleksologii oraz niezbędna jako podparcie przy pozycjach półsiedzących i zabiegach kosmetycznych. Panel lędźwiowo-krzyżowy wraz z zagłówkiem regulowanym mocowanym odwrotnie tworzy opcje krzesła do masażu.
Stół wyposażony jest w 10-cio stopniowy panel pozycjonujący. Niezbędny przy technikach wykorzystujących szeroki zakres pozycji pacjenta. Doskonały do zabiegów kosmetycznych i refleksologii.
Unikalny system podwójnego mocowania z śrubunkiem przeciwsobnym umożliwia bardzo silne i pewne dokręcenie nóg regulacyjnych. Poprawia to stabilność stołu oraz podnosi poziom bezpieczeństwa.
W stołach firmy MOV zastosowane zostało unikatowe, podwójne szycie materiału obiciowego. Powoduje to wyrównanie krawędzi pomiędzy panelami i zapobiega powstawaniu dużych luk i przestrzeni pomiędzy nimi podwyższając komfort pacjenta.
Wysokiej klasy wykończenie lakiernicze w połączeniu z anodowanym duraluminium zapewnia komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo osób korzystających z urządzenia.

 

Wysokość : od 60cm do 85cm
Szerokość : 67cm
Długość : 202cm (232cm z zagłówkiem)
Waga : 50kg (bez wyposażenia)
Obicie : PVC 1,0mm + PU 30mm T30T HD - ATEST FIRA i EKOTEX
Max. waga pacjenta : 170kg
Wytrzymałość dynamiczna : 800kg
Certyfikaty : TUV, CE, Wyr. Med.
 

 

Warianty obicia tapicerskiego :
Warianty podstawy :

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć