Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Lite Sport Max! - stół rehabilitacyjny

1 499,00 zł
1 387,96 zł netto

W zestawie znajdują się:

- Stół do masażu,
- zagłówek prosty,
- podłokietnik przedni,
- pokrowiec transportowy Basic,
- kształtka rehabilitacyjna - wałek.

Ilość

Stół prosty bez łamań, odpowiedni do masażu klasycznego, sportowego oraz technik manualnych. Jego zalety to niewielka waga, zwarta budowa, prostota obsługi i duża stabilność poprzeczna.

Stoły Lite Sport są bardzo lekkie dzięki zastosowaniu komponentów z ciętego laserowo duraluminium. Stoły te zostały stworzone z myślą o masażystach poszukujących wytrzymałego, odpornego na bardzo częste rozkładanie i składanie, stabilnego i wygodnego stołu do wytężonej pracy w ciężkich warunkach takich jak szatnie sportowe, miejsca na zewnątrz budynków, miejsca o podwyższonej wilgotności. Dzięki zastosowaniu najnowszych cyfrowych technologii obróbki drewna oraz aluminium anodowanego, uzyskaliśmy niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju detale wykończeniowe. Każda z części składowych stołu wykonana jest z maksymalna precyzją, jest gładka, miła w dotyku, estetyczna i co najważniejsze bezpieczna. Nowoczesna technologia produkcji pozwala Nam na wykonanie produktu spełniającego najbardziej rygorystyczne normy, stabilnego, ekstremalnie wytrzymałego i bezkonkurencyjnego w swojej kategorii cenowej.
► Walory użytkowe :
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma MOV oddaje do Państwa dyspozycji produkty dopasowane idealnie do potrzeb Państwa praktyki zawodowej.
► Właściwości techniczne :
Dzięki wypracowanym standardom oraz certyfikacji medycznej nasze produkty cechują się wysokim poziomem bezpieczeństwa, nienagannym wykończeniem oraz wzorcową ergonomią
Wysokość : od 68cm do 83cm
Szerokość : 55cm
Długość : 170cm (200cm z zagłówkiem)
Waga : 8,590kg (bez wyposażenia)
Obicie : PVC 1,0mm + PU 30mm T30T HD - ATEST FIRA i EKOTEX
Max. waga pacjenta : 170kg
Wytrzymałość dynamiczna : 800kg
Certyfikaty : TUV, CE, Wyr. Med.
 
► Kolorystyka :
W polu „uwagi do zamówienia” prosimy o podanie wybranego wariantu kolorystycznego.
► Warianty obicia tapicerskiego :

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć