Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Aluprofi Cosmo Max! - stół rehabilitacyjny

1 600,00 zł
1 481,48 zł netto

W skład zestawu wchodzą:

- stół do masażu,
- zagłówek z regulacją kąta pochylenia plus dodatkowa regulacja opcji kosmetycznej zagłówka,
- podłokietniki boczne w opcji kosmetycznej,
- pokrowiec transportowy Basic,
- platforma jezdna dopinana do pokrowca,
- półka przedłużająca,
- kształtka rehabilitacyjna - półwałek kosmetyczny na gumie.

Ilość

Stół rehabilitacyjny posiada pojedyncze 10-stopniowe łamanie lędźwiowo-krzyżowe oraz 10-cio stopniowy przedni panel pozycjonujący. Został wyposażony w podłokietniki boczne dla zabiegów kosmetycznych oraz półkę i półwałek mocowany do zabiegów kosmetycznych stóp oraz refleksologii. Zastosowanie obu paneli pozycjonujących umożliwia wykonanie szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych. Stół polecany do takich usług jak zabiegi kosmetyczne, masaż, drenaż limfatyczny. Charakteryzuje go zwarta budowa, prostota obsługi i duża stabilność poprzeczna. Nogi osoby wykonującej zabieg mogą spoczywać wygodnie pod stołem dzięki wyciętym głęboko panelom czołowym stołu.

Stoły te zostały stworzone z myślą o masażystach poszukujących wytrzymałego, odpornego na bardzo częste rozkładanie i składanie, stabilnego i wygodnego stołu do wytężonej pracy. Dzięki zastosowaniu najnowszych cyfrowych technologii obróbki drewna uzyskaliśmy niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju detale wykończeniowe. Każda z części składowych stołu wykonana jest z maksymalna precyzją, jest gładka, miła w dotyku, estetyczna i co najważniejsze bezpieczna. Nowoczesna technologia produkcji pozwala Nam na wykonanie produktu spełniającego najbardziej rygorystyczne normy, stabilnego, ekstremalnie wytrzymałego i bezkonkurencyjnego w swojej kategorii cenowej.

 

Właściwości techniczne :

Dzięki wypracowanym standardom oraz certyfikacji medycznej nasze produkty cechują się wysokim poziomem bezpieczeństwa, nienagannym wykończeniem oraz wzorcową ergonomią

 

Wysokość : od 60cm do 80cm

Szerokość : 67cm

Długość : 180cm (210cm z zagłówkiem)

Waga : 19kg (bez wyposażenia)

Obicie : PVC 1,0mm + PU 30mm T30T HD - ATEST FIRA i EKOTEX

Max. waga pacjenta : 170kg

Wytrzymałość dynamiczna : 800kg

Certyfikaty : TUV, CE, Wyr. Med.

 

► Kolorystyka :

W polu „uwagi do zamówienia” prosimy o podanie wybranego wariantu kolorystycznego.

► Warianty obicia tapicerskiego :

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć