Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Meble kosmetyczne - meble fryzjerskie
Fotele fryzjerskie, fotele kosmetyczne

Fricos.pl to hurtownia fryzjersko-kosmetyczna prowadzona przez firmę FHU Justyna Drzewiecka z siedzibą w Zgorzelcu.

Celem firmy jak i niniejszej hurtowni jest dostarczanie wysokiej jakości sprzętu i mebli salonom fryzjerskim, kosmetycznym i SPA. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta - dlatego nie ograniczamy się do standardowej obsługi zamówień. Świadczymy również wsparcie marketingowe i doradzamy profesjonalistom w kwestiach rozpoczęcia biznesu kosmetycznego (w tym radzimy w sprawach pozyskiwania dofinansowania na ten cel). Klienci, którzy się do nas zgłoszą, mogą liczyć na indywidualne wyceny swoich projektów i pomoc w zakresie wyboru sprzętu i mebli do gabinetu.

Nasze priorytety to:

JAKOŚĆ - wiemy, że stały klient to zadowolony klient. Dlatego dokładamy starań, by w naszej ofercie znalazły się wysokiej jakości produkty od zaufanych producentów

ZROZUMIENIE - utożsamiamy się z potrzebami naszych klientów i szukamy dla nich najlepszych rozwiązań. Wychodzimy ponad standard w naszej obsłudze wykonując indywidualne propozycje cenowe

ENERGIA - zdajemy sobie sprawę, że dla wielu naszych klientów czynnikiem decydującym o wyborze sklepu jest szybkość realizacji zlecenia. Dokładamy starań, by od przyjęcia zamówienia do jego wysyłki nie minęło więcej niż 48h

BEZPIECZEŃSTWO - wszystkie zamówienia są realizowane firmą kurierską. Po wysyłce klient otrzymuje od nas nr listu przewozowego, dzięki czemu może śledzić drogę przesyłki i skontaktować się z kurierem.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów umożliwiamy składanie zamówień zarówno poprzez sklep online, mailowo lub telefonicznie.

Jesteśmy płatnikiem VAT, naszym klientom wystawiamy faktury. Od dnia 03.04.2022r. zapraszamy do składania zamówień jedynie klientów firmowych i instytucjonalnych. Nie prowadzimy od tej daty sprzedaży na rzecz osób prywatnych.

W razie pytań odnośnie produktów lub w jakiejkolwiek innej sprawie zapraszamy do kontaktu.

Firma jest otwarta od poniedziałku do piątku od 9.00 do 16.00. W tych godzinach przyjmujemy zamówienia telefoniczne.

Zamówienia można składać mailowo lub poprzez sklep internetowy www.fricos.pl 7 dni w tygodniu, 24h na dobę.

 

Pełne dane firmowe:

Firma Handlowo-Usługowa Justyna Drzewiecka

ul. Daszyńskiego 60/3

59-900 Zgorzelec

NIP 615-197-92-55

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć