Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Dowiedz się w jaki sposób uzyskać bezpłatną pomoc w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie na otwarcie salonu kosmetycznego lub fryzjerskiego.

 

Wiele kobiet marzy o założeniu własnej firmy. Ten krok – choć odważny i wymagający dużego zaangażowania – nie musi być wcale taki trudny. Bardzo pomocna może być dotacja z Urzędu Pracy na otworzenie własnego biznesu kosmetycznego. Co roku tysiące osób spełniają dzięki takiemu dofinansowaniu swoje marzenie o samozatrudnieniu. Czy myślałaś kiedyś, że możesz być jedną z nich?

 

Co trzeba zrobić, aby móc starać się o dofinansowanie na otworzenie salonu kosmetycznego? Należy być osobą bezrobotną będącą zarejestrowaną w Urzędzie Pracy. Jeśli jesteś jedną z takich osób, sprawdzaj na bieżąco stronę www swojego urzędu i śledź komunikaty o naborach wniosków o dofinansowanie. Urzędy Pracy co roku organizują takie nabory dla osób zainteresowanych otworzeniem własnego biznesu i wzięciem na ten cel bezzwrotnego dofinansowania. Kwota dotacji może sięgać nawet 21 tys. zł – jednym z podstawowych warunków by dofinansowanie było bezzwrotne jest utrzymanie firmy przez czas co najmniej 12 miesięcy od chwili jej uruchomienia.

Jeśli to Twoja pierwsza działalność lub nie prowadziłaś firmy przez ostatnich 5 lat, możesz liczyć na preferencyjny ZUS przez okres pierwszych 2 lat prowadzenia działalności – w tym roku to tylko 414,85 zł miesięcznie.

 

Co jeśli Twój urząd właśnie ogłosił nabór wniosków, a Ty spełniasz kryteria umożliwiające Ci w nim udział? Wystarczy, że pobierzesz wniosek i … no właśnie. Wiele osób zniechęca się do podjęcia starań o dofinansowanie po przekartkowaniu wielostronicowego wniosku, zawierającego masę tabelek, do których pytania często są niezrozumiałe dla osoby niezaznajomionej z papierkologią. Klientkom, dla których wypełnienie wniosku jest problemem lub które wolałyby skonsultować napisanie wniosku ze specjalistami z branży beauty&SPA proponujemy bezpłatną pomoc w napisaniu wniosku.

 

Jakie zalety ma nasza pomoc?

  • Nie musisz brnąć przez zawiłości wielostronicowego wniosku – wypełniasz tylko podstawowe informacje, resztę zostawiasz nam

  • Wypełniając wniosek analizujemy szansę powodzenia Twojego biznesu – bierzemy pod uwagę skomponowaną przez Ciebie ofertę, analizujemy potencjalną konkurencję

  • W ramach pomocy w napisaniu wniosku doradzamy Ci również optymalne sposoby reklamy dla Twojego salonu, które pozwolą Ci niskim kosztem zaistnieć na rynku

  • Pomagamy Ci również dobrać odpowiedni sprzęt i meble do salonu

 

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć