Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

taboret dla kosmetyczki

Taborety kosmetyczne to podstawowe wyposażenie każdego gabinetu. Zawód kosmetyczki z całą pewnością wymaga wygodnego krzesła, przystosowanego do wielogodzinnej pracy w salonie. Podstawowe warunki jakie powinien spełniać taki taboret to przede wszystkim wygoda, łatwość w utrzymaniu czystości, stabilna podstawa i wysokość dostosowana do stanowiska pracy.

Coraz więcej taboretów w swojej regulacji ogranicza się nie tylko do regulacji wysokości - np. model 1025 posiada również regulację wysokości samego oparcia, jak i kąta nachylenia siedziska. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które umożliwia optymalne ustawienie w zależności od wykonywanego zabiegu. Ten model posiada wygodne, profilowane siedzisko typu siodło, bardzo popularne w salonach fryzjerskich, ale zyskujące coraz większe uznanie także wśród kosmetyczek. Taboret występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej, a jego cena to 499 zł.

Jeśli taboret ma służyć przede wszystkim jako wyposażenie stanowiska do pedicure, warto wybrać model o odpowiednio niskim siłowniku. Dobrą opcją w takim przypadku będzie taboret do pedicure Adela, który posiada regulację w zakresie 40-60 cm, co pozwala na wygodną pracę przy zabiegach pedicure. Atutem jest stabilne oparcie i wzgodne siedzisko. Taboret kosmetyczny jest obrotowy, posiada wygodną podpórkę pod stopy. Posiada ciekawą stylistykę z ozdobnymi przeszyciami, co wzbogaci wystrój salonu. W grupie cenowej do 250 zł jest to z pewnością jedna z ciekawszych propozycji.

W przypadku gdy w salonie potrzebny jest mały taboret, który będzie często przemieszczał się po salonie, warto pomyśleć nad modelem Alfa, który posiada wyjątkowo mocne kółka i szeroką, stabilną podstawę. Krzesło kosmetyczne Alfa to uniwersalny model występujący w kilku wersjach kolorystycznych. Posiada klasyczne siedzisko bez oparcia o grubości 8 cm, co zapewnia odpowiednią wygodę w pracy. Cena tego modelu to tylko 199 zł.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć