Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Fotel kosmetyczny, taboret i lampa lupa

Skorzystaj z naszej nowej promocji i zrób zakupy we fricos.pl na co najmniej 2000 zł, a w prezencie dostaniesz bon o wartości 100 zł do wykorzystania przy tych lub następnych zakupach. Jak to zrobić? Wystarczy, że złożysz zamówienie na dowolne produkty z naszej oferty (gdzie wartość produktów to 2000 zł lub więcej) do końca marca 2018 i jako formę płatności wybierzesz przelew, a na maila przyślemy Ci informację o przysługującej zniżce, którą możesz wykorzystać przy następnych zakupach (obniżając w ten sposób cenę nowego zamówienia) lub wybierając sobie gratisy na kwotę 100 zł, które zostaną zrealizowane razem z zamówieniem, które kwalifikowało się do udziału w promocji.

Przykładowe zastosowania bonu:

a) Możesz wykorzystać bon aby obniżyć cenę wysyłki zamówienia. Zamawiasz meble fryzjerskie, które kosztują powyżej 2000 zł, a cena wysyłki to 120 zł? Napisz do nas, że chcesz skorzystać z przysługującego Ci w tej sytuacji bonu promocyjnego, a koszt wysyłki zostanie zredukowany o 100 zł. Za wysyłkę zamiast 120 zł zapłacisz tylko 20 zł!

b) Kupujesz autoklaw klasy B? Wykorzystaj bon już przy jego zakupie na narzędzia kosmetyczne lub pakiety do autoklawu. Z pewnością przydadzą się w codziennej pracy w gabinecie.

c) Możesz zostawić sobie możliwość skorzystania z bonu przy następnym zamówieniu. W tym celu zachowaj numer zamówienia ze sklepu lub numer faktury, byśmy mogli zweryfikować, że poprzednie zamówienie kwalifikowało się do udziału w promocji ze względu na łączną kwotę oraz datę złożenia.

Dodatkowe informacje:

1. Promocja obowiązuje tylko dla zamówień złożonych za pośrednictwem naszego sklepu dostępnego pod adresem www.fricos.pl i opłaconych przelewem. Nie dotyczy zamówień złożonych drogą mailową lub telefoniczną.

2. Z bonu mogą skorzystać jedynie osoby, których zamówienie jest realizowane w całości. Jeśli klient złoży zamówienie, a następnie anuluje je całościowo lub częściowo (tak, że łączna kwota zamówienia będzie niższa niż 2000 zł) możliwość skorzystania z bonu przestaje go obowiązywać.

3. Ten sam klient może skorzystać z promocji wielokrotnie. Przykładowo, jeżeli do końca marca złożysz 2 zamówienia, z których każde będzie na kwotę co najmniej 2000 zł, dostaniesz do wykorzystania 2 bony po 100 zł każdy.

4. Minimalna kwota zakupów uprawniających do skorzystania z promocji to 2000 zł liczone od kwoty samych produktów, bez uwzględnienia kosztów wysyłki. Oznacza to, że jeśli klient złoży zamówienie np. na fotel kosmetyczny o wartości 1900 zł z wysyłką w kwocie 120 zł, to nie kwalifikuje się do skorzystania z promocji, mimo że łączna kwota zamówienia z wysyłką wyniosła 2020 zł. Jeśli ten sam klient dołożyłby do swojego zamówienia np. lampkę za 100 zł, wówczas łączna kwota produktów w koszyku będzie wynosiła 2000 zł (bez uwzględnienia kosztów wysyłki) i takie zamówienie może już wziąć udział w naszej promocji.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć