Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Już od kilku lat obserwujemy systematyczny wzrost popularności szarych tapicerek w kosmetyce. Są eleganckie, proste w utrzymaniu czystości i łatwo dobrać do nich kontrastowe dodatki, które sprawią, że salon zyskuje niepowtarzalny styl. Do tej pory szare tapicerki foteli kosmetycznych były dostępne głównie w przypadku modeli z elektryczną regulacją. Nowością w naszej ofercie są 3 fotele w cenie znacznie poniżej 2000 zł, z czego 2 to typowe obrotowe fotele hydrauliczne, a jeden to fotel manualny.

W szarej odsłonie prezentujemy najpopularniejszy model spośród foteli hydraulicznych, fotel kosmetyczny A-210, którego cena to 1239 zł. Posiada on wszystkie udogodnienia niezbędne dla fotela kosmetycznego w tej grupie cenowej, co sprawia, że jest to doskonała propozycja dla salonów kosmetycznych, studia stylizacji brwi i przedłużania rzęs, czy chociażby gabinetów SPA.

Drugą propozycją jest dobrze znany fotel do pedicure A-210C, czyli popularny fotel z dzielonym podnóżkiem tapicerowany ekoskórą w kolorze szarym. Jest to bardzo dobra propozycja dla gabinetów podologicznych i do salonów kosmetycznych jako podstawowy model wyposażenia stanowiska do pedicure. Jego cena to tylko 1539 zł.

Tam, gdzie nie jest wymagana regulacja wysokości, czy obrotowość fotela, z całą pewnością sprawdzi się podstawowy fotel kosmetyczny A-202 z szarą tapicerką. Dostępny jest w bardzo przystępnej cenie 699,99 zł. Fotel można rozłożyć na płasko, posiada też pałąk na prześcieradło.

Poniżej linki do kart produktów poszczególnych modeli, gdzie można się zapoznać ze szczegółami:

Fotel A-210 szary

Fotel A-210C szary

Fotel A-202 szary

fotel kosmetyczny A-210fotel kosmetyczny A-210Cfotel kosmetyczny A-202

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć