Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Czas najwyższy, by się przedstawić. Fricos.pl to hurtownia fryzjersko-kosmetyczna online, stworzona przez nas dla Was, po to, by zakupy były jeszcze prostsze i niosły za sobą znacznie więcej satysfakcji niż dotychczas. Zebraliśmy doświadczenie naszego zespołu i stworzyliśmy hurtownię, która jest nastawiona na funkcjonalność i profesjonalną obsługę, która do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny. Zależy nam, by nasza oferta była tak kompleksowa i dopasowana do potrzeb profesjonalistów jak to tylko możliwe - dlatego prócz sprzedaży mebli i urządzeń kosmetycznych oraz fryzjerskich prowadzimy też dział pomocy dla osób chcących otworzyć własny salon. Również na tym blogu będziemy przekazywać Wam praktyczne informacje i rady jak przybliżyć się do sukcesu i zrobić kolejny krok ku samodzielnemu biznesowi.

Jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje naszych klientów, do czego świetnie nadaje się opcja komentarzy. Zapraszamy do dyskusji i czytania kolejnych postów.

http://canihasababy.wordpress.com/

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć