Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Frezarki podologiczne

Frezarki podologiczne to specjalistyczny sprzęt do gabietów podologicznych oraz salonów pedicure. Frezarki tego rodzaju mają dużą moc, często posiadają wbudowany pochłaniacz pyłu, co zapewnia optymalną higienę pracy w gabinecie. Dobra frezarka podologiczna będzie płynnie pracować nawet na niskich obrotach. Urządzenia tego rodzaju zwykle są przeznaczone do intensywnej pracy, muszą być zatem wyposażone w mocny silnik. Dużym ułatwieniem jest lekka głowica, co poprawia wygodę pracy przy dłuższych zabiegach. We fricos.pl proponujemy frezarki do podologii renomowanych producentów, które pracują już w setkach salonów na terenie Polski. Potrzebujesz porady w zakresie wyboru odpowiedniej frezarki do pedicure? Napisz do nas, opisz swoje wymagania - doradzimy optymalny wybór dla Ciebie. 

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Frezarka Yoshida Pro-Spray LCD

Frezarka podologiczna ze sprayem, wyposażona w kolorowy panel sterujący LCD, zapewniający intuicyjną obsługę menu z możliwością programowania. Obszerny pojemnik na płyn (250 ml), łatwo demontowany do czyszczenia i napełniania, pozwala na przeprowadzenie kilku zabiegów.

Rękojeść z wewnętrznym doprowadzeniem sprayu, o niewielkiej wadze i wysokim momencie obrotowym. Gwarancja: 2 lata.
 
Cena podstawowa 2 899,00 zł -10% Cena 2 609,10 zł

Frezarka Podologiczna Promed 4030 SX2...

Frezarka do pedicure renomowanej niemieckiej marki Promed. Zaletą frezarki podologicznej jest duża moc turbiny ssącej - aż 350W. W zestawie znajduje się 5 woreczków na pył. Istnieje możliwość dokupienia sterowania nożnego. Gwarancja na frezarkę wynosi 12 miesięcy.

Cena podstawowa 4 549,00 zł -300,00 zł Cena 4 249,00 zł

Frezarka Syis Podo Line

Profesjonalna frezarka do pedicure z pochłaniaczem pyłów, zaprojektowana i zbudowana zgodnie z Dyrektywą 93/42/EWG dotyczącą sprzętu medycznego.

W skład zestawu wchodzą:
- urządzenie sterujące
- głowica z mikrosilnikiem 30.000 obrotów/min
- uchwyt do głowicy
- gwarancja 1 rok

Cena podstawowa 4 699,00 zł -8% Cena 4 323,08 zł

Frezarka Magic Pedi Lux

PRODUKT NIEDOSTĘPNY! Zbudowana zgodnie z Dyrektywą 93/42/EWG dotyczącą sprzętu medycznego, a dokonane w niej modyfikacje gwarantują jakość i bezpieczeństwo. Urządzenie jest przeznaczone do leczenia dolegliwości stóp oraz profesjonalnych zabiegów pedicure i może być obsługiwane wyłącznie przez wykwalifikowanego podologa lub pedicurzystkę.

Cena podstawowa 4 859,00 zł -10% Cena 4 373,10 zł

Frezarka z pochłaniaczem EXO Classic...

Urządzenie zostało zaprojektowane i zbudowane zgodnie z Dyrektywą 93/42/EWG dotyczącą sprzętu medycznego,
a dokonane w nim modyfikacje gwarantują jakość i bezpieczeństwo. Frezarka może być obsługiwana wyłącznie przez wykwalifikowanego podologa lub pedicurzystkę.

Cena 4 479,00 zł

Frezarka z pochłaniaczem Podiavac PDV30

Posiada pochłaniacz oraz najwyższej jakości, japońskiej produkcji końcówki robocze. Każda końcówka jest przetestowana, dzięki temu jest niezawodna oraz bezpieczna. Urządzanie charakteryzuje się bardzo niskim poziomem wibracji co czyni je niezwykle precyzyjnym. Elektromagnetyczne, samozaciskowe uchwyty na frezy gwarantują  pewność zamontowania i skracają czas wymiany do 1 sek.

Cena podstawowa 6 990,00 zł -5% Cena 6 640,50 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć