Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Hokery wysokie

Wysokie hokery mogą mieć wiele zastosowań w różnych typach działalności, w tym w salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie odpowiedni zakres wysokości siedziska wynosi od 60 do 80 cm. Mogą zatem służyć jako krzesła do makijażu lub jako wyposażenie stanowiska recepcyjnego. Jest to też świetna opcja dla fryzjerek, które lubią wykonywać część zabiegów z perspektywy siedzącej. Wysoka podstawa da odpowiednią perspektywę do wykonywania usług fryzjerskich. Hokery posiadają estetyczne chromowane podstawy typu "dysk" wyposażone w wygodną podpórkę. Regulacja wysokości w hokerach odbywa się za pomocą podnośnika pneumatycznego. Większość hokerów jest tapicerowana ekoskórą, co zapewnia łatwość utrzymania ich poszycia w czystości.

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-12 z 39 pozycji

Hoker fryzjerski Madryt (wysoki)

Hoker z obrotowym siedziskiem, na wysokiej podstawie z podpórką. Regulacja wysokości: pneumatyczna.

- szerokość siedziska - 47 cm
- wysokość oparcia - 26 cm
- wysokość min. siedziska - 60 cm
- wysokość max. siedziska - 80 cm

Gwarancja: 12 miesięcy

Cena 389,00 zł

Hoker fryzjerski Madryt (wysoki) - biały

Hoker z obrotowym siedziskiem, na wysokiej podstawie z podpórką. Regulacja wysokości: pneumatyczna.

- szerokość siedziska - 47 cm
- wysokość oparcia - 26 cm
- wysokość min. siedziska - 60 cm
- wysokość max. siedziska - 80 cm

Gwarancja: 12 miesięcy

Cena 389,00 zł

Hoker kosmetyczny Madryt (wysoki) -...

Hoker kosmetyczno-fryzjerski z obrotowym siedziskiem na podstawie okrągłej wyposażonej w podpórkę i siłownik pneumatyczny. Siedzisko i oparcie tapicerowane skajem w kolorze szarym. Eleganckie przeszycia na oparciu i zdobienie z imitacji kryształków. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 389,00 zł

Hoker kosmetyczny Smart Gold - szary

Bardzo elegancki hoker kosmetyczno-fryzjerski na wysokiej podstawie w kolorze złotym. Posiada tapicerowane siedzisko z poszyciem wykonanym z szarej ekoskóry, oparcie jest zdobione imitacją kryształków. Hoker świetnie nadaje się do wnętrz w stylu glamour, nietypowe zestawienie kolorystyczne przyciąga uwagę i podnosi prestiż salonu.

Gwarancja 12 miesięcy

Cena 429,00 zł

Hoker kosmetyczny Smart Gold - biały

Bardzo elegancki hoker kosmetyczno-fryzjerski na wysokiej podstawie w kolorze złotym. Posiada tapicerowane siedzisko z poszyciem wykonanym z białej ekoskóry, oparcie jest zdobione imitacją kryształków. Hoker świetnie nadaje się do wnętrz w stylu glamour, nietypowe zestawienie kolorystyczne przyciąga uwagę i podnosi prestiż salonu.

Gwarancja 12 miesięcy

Cena 429,00 zł

Hoker kosmetyczny Smart III (wysoki)...

NIEDOSTĘPNY Wysoki hoker kosmetyczno-fryzjerski na okrągłej podstawie z podpórką. Jest obrotowy, posiada wygodne siedzisko z oparciem i podłokietnikami. Tapicerka w kolorze szarym, wykonana z ekoskóry z estetycznymi przeszyciami. Wysokość regulowana siłownikiem pneumatycznym w zakresie 60-80 cm. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 439,00 zł

Hoker kosmetyczny Smart III (wysoki)...

NIEDOSTĘPNY Wysoki hoker kosmetyczno-fryzjerski na okrągłej podstawie z podpórką. Jest obrotowy, posiada wygodne siedzisko z oparciem i podłokietnikami. Tapicerka w kolorze białym, wykonana z ekoskóry z estetycznymi przeszyciami. Wysokość regulowana siłownikiem pneumatycznym w zakresie 60-80 cm. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 439,00 zł

Hoker kosmetyczny Smart II (wysoki) -...

Hoker kosmetyczno-fryzjerski na wysokiej podstawie z bazą typu dysk i podpórką. Wysokość w zakresie 62-82 cm jest regulowana za pomocą siłownika pneumatycznego. Tapicerka wykonana z ekoskóry w kolorze szarym. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 439,00 zł

Hoker kosmetyczny Smart II (wysoki) -...

Hoker kosmetyczno-fryzjerski na wysokiej podstawie z bazą typu dysk i podpórką. Wysokość w zakresie 62-82 cm jest regulowana za pomocą siłownika pneumatycznego. Tapicerka wykonana z ekoskóry w kolorze białym. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 439,00 zł

Hoker kosmetyczny Smart II (wysoki) -...

Hoker kosmetyczno-fryzjerski na wysokiej podstawie z bazą typu dysk i podpórką. Wysokość w zakresie 62-82 cm jest regulowana za pomocą siłownika pneumatycznego. Tapicerka wykonana z ekoskóry w kolorze czarnym. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 439,00 zł

Hoker kosmetyczny Smart Gold (wysoki)...

Wysoki, obrotowy hoker z podpórką pod stopy i wygodnym oparciem, wyposażony w podnośnik gazowy. Idealne rozwiązanie do makijażu, stylizacji brwi i rzęs. Hoker polecany też do recepcji. Jest niezwykle funkcjonalny, ale również stanowi sam w sobie ozdobę wnętrza. Podstawa w kolorze złotym i lekko połyskujący welur tapicerki w kolorze fuksja pracują wspólnie na efekt glamour tego modelu.

Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 459,00 zł

Hoker fryzjerski Estelle (wysoki) czarny

Hoker fryzjerski na siłowniku pneumatycznym, z okrągłą podstawą chromowaną. Siedzisko tapicerowane ekoskórą. Hoker jest obrotowy. Gwarancja: 12 miesięcy.

Wysokość siedziska regulowana w zakresie: 60-80 cm.

Cena 469,00 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć