Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Hokery na podstawie pięcioramiennej

Szukasz wygodnych krzeseł i taboretów do swojego salonu kosmetycznego lub fryzjerskiego? U nas na pewno znajdziesz coś dla siebie! Posiadamy szeroki wybór wzorów i kolorów w przystępnej cenie. W tej kategorii znajdziesz hokery fryzjerskie i kosmetyczne na podstawie pięcioramiennej wyposażonej w kółka. To świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy potrzebny Ci hoker kosmetyczny ma być nie tylko wygodny, ładny, ale też umożliwiać łatwe przemieszczanie go po salonie.

Krzesła kosmetyczne z tej kategorii są obrotowe, zdecydowana większość modeli posiada oparcie. Wygodne siedziska świetnie sprawdzają się przy wielogodzinnej pracy kosmetyczki. Atutem hokerów jest łatwo zmywalna tapicerka z ekoskóry, która zapewnia higienę stanowiska pracy. Hokery mają regulowaną wysokość, a regulacja ta odbywa się przy pomocy pneumatycznego podnośnika. Dzięki temu nadają się zarówno do biurek manicure, do stolików recepcyjnych, jak i po prostu do poczekalni.

Jest 70 produktów.

Pokazano 1-12 z 70 pozycji

Krzesło kosmetyczne Madame - czarne

Krzesło kosmetyczne w kolorze czarnym, tapicerowane ekoskórą. Podstawa na kółkach gumowanych, możliwość regulacji wysokości w zakresie 43-58 cm. Szerokość siedziska 42 cm.

Gwarancja 12 miesięcy.

Cena 379,00 zł

Taboret kosmetyczny Madryt - szary

Taboret kosmetyczno-fryzjerski z obrotowym siedziskiem na podstawie pięcioramiennej wyposażonej w siłownik pneumatyczny. Siedzisko i oparcie tapicerowane skajem w kolorze szarym. Eleganckie przeszycia na oparciu i zdobienie z imitacji kryształków. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 389,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca II

Hoker kosmetyczno-fryzjerski na podstawie pięcioramiennej z kółkami. Siedzisko i oparcie tapicerowane ekoskórą w kolorze czarnym, ze starannymi przeszyciami i ozdobnymi błyskotkami. Wysokość regulowana za pomocą podnośnika pneumatycznego. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 399,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca II - szary

Taboret kosmetyczno-fryzjerski w kolorze szarym. Krzesło jest obrotowe, posiada pięcioramienną podstawę z podnośnikiem pneumatycznym. Siedzisko tapicerowane skajem, oparcie posiada staranne przeszycia i zdobienie imitacją kryształków. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 399,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca II - biały

Taboret kosmetyczno-fryzjerski w kolorze białym. Krzesło jest obrotowe, posiada pięcioramienną podstawę z podnośnikiem pneumatycznym. Siedzisko tapicerowane skajem, oparcie posiada staranne przeszycia i zdobienie imitacją kryształków. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 399,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca II - brązowy

Taboret kosmetyczno-fryzjerski w kolorze brązowym. Krzesło jest obrotowe, posiada pięcioramienną podstawę z podnośnikiem pneumatycznym. Siedzisko tapicerowane skajem, oparcie posiada staranne przeszycia i zdobienie imitacją kryształków. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 399,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca II -...

Taboret kosmetyczno-fryzjerski w kolorze czarno-białym. Krzesło jest obrotowe, posiada pięcioramienną podstawę z podnośnikiem pneumatycznym. Siedzisko tapicerowane skajem, oparcie posiada staranne przeszycia i zdobienie imitacją kryształków. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 399,00 zł

Taboret kosmetyczny Estelle II - biały

Bardzo estetycznie wykonany hoker kosmetyczny z dużym siedziskiem (szerokość 59 cm) i wygodnym oparciem (wys. oparcia 43 cm) na pięcioramiennej, chromowanej podstawie wyposażonej w kółka. Siłownik gazowy z regulacją wysokości w zakresie 45-55 cm. Materiał tapicerski: ekoskóra w kolorze białym. Całość dopełnia kontrastowa, czarna lamówka. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 419,00 zł

Taboret kosmetyczny Estelle II - czarny

Bardzo estetycznie wykonany hoker kosmetyczny z dużym siedziskiem (szerokość 59 cm) i wygodnym oparciem (wys. oparcia 43 cm) na pięcioramiennej, chromowanej podstawie wyposażonej w kółka. Siłownik gazowy z regulacją wysokości w zakresie 45-55 cm. Materiał tapicerski: ekoskóra w kolorze czarnym. Całość dopełnia kontrastowa, biała lamówka. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 419,00 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć