Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Hokery na podstawie pięcioramiennej

Szukasz wygodnych krzeseł i taboretów do swojego salonu kosmetycznego lub fryzjerskiego? U nas na pewno znajdziesz coś dla siebie! Posiadamy szeroki wybór wzorów i kolorów w przystępnej cenie. W tej kategorii znajdziesz hokery fryzjerskie i kosmetyczne na podstawie pięcioramiennej wyposażonej w kółka. To świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy potrzebny Ci hoker kosmetyczny ma być nie tylko wygodny, ładny, ale też umożliwiać łatwe przemieszczanie go po salonie.

Krzesła kosmetyczne z tej kategorii są obrotowe, zdecydowana większość modeli posiada oparcie. Wygodne siedziska świetnie sprawdzają się przy wielogodzinnej pracy kosmetyczki. Atutem hokerów jest łatwo zmywalna tapicerka z ekoskóry, która zapewnia higienę stanowiska pracy. Hokery mają regulowaną wysokość, a regulacja ta odbywa się przy pomocy pneumatycznego podnośnika. Dzięki temu nadają się zarówno do biurek manicure, do stolików recepcyjnych, jak i po prostu do poczekalni.

Jest 81 produktów.

Pokazano 1-12 z 81 pozycji

Hoker kosmetyczny Blanca II - szary

Taboret kosmetyczno-fryzjerski w kolorze szarym. Krzesło jest obrotowe, posiada pięcioramienną podstawę z podnośnikiem pneumatycznym. Siedzisko tapicerowane skajem, oparcie posiada staranne przeszycia i zdobienie imitacją kryształków. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 279,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca II - biały

Taboret kosmetyczno-fryzjerski w kolorze białym. Krzesło jest obrotowe, posiada pięcioramienną podstawę z podnośnikiem pneumatycznym. Siedzisko tapicerowane skajem, oparcie posiada staranne przeszycia i zdobienie imitacją kryształków. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 279,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca II - brązowy

Taboret kosmetyczno-fryzjerski w kolorze brązowym. Krzesło jest obrotowe, posiada pięcioramienną podstawę z podnośnikiem pneumatycznym. Siedzisko tapicerowane skajem, oparcie posiada staranne przeszycia i zdobienie imitacją kryształków. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 279,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca II - czerwony

Taboret kosmetyczno-fryzjerski w kolorze czerwonym. Krzesło jest obrotowe, posiada pięcioramienną podstawę z podnośnikiem pneumatycznym. Siedzisko tapicerowane skajem, oparcie posiada staranne przeszycia i zdobienie imitacją kryształków. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 279,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca II - kremowy

Taboret kosmetyczno-fryzjerski w kolorze kremowym. Krzesło jest obrotowe, posiada pięcioramienną podstawę z podnośnikiem pneumatycznym. Siedzisko tapicerowane skajem, oparcie posiada staranne przeszycia i zdobienie imitacją kryształków. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 279,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca II

Hoker kosmetyczno-fryzjerski na podstawie pięcioramiennej z kółkami. Siedzisko i oparcie tapicerowane ekoskórą w kolorze czarnym, ze starannymi przeszyciami i ozdobnymi błyskotkami. Wysokość regulowana za pomocą podnośnika pneumatycznego. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 289,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca II -...

Taboret kosmetyczno-fryzjerski w kolorze czarno-białym. Krzesło jest obrotowe, posiada pięcioramienną podstawę z podnośnikiem pneumatycznym. Siedzisko tapicerowane skajem, oparcie posiada staranne przeszycia i zdobienie imitacją kryształków. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 289,00 zł

Taboret kosmetyczny Blanca - szary

NIEDOSTĘPNY  Taboret kosmetyczny na kółkach, siedzisko dostępne w 5 wersjach kolorystycznych - tutaj kolor szary. Siedzisko tapicerowane ekoskórą, regulacja wysokości hokera odbywa się przy pomocy siłownika pneumatycznego. Taboret jest obrotowy, ma pikowane oparcie. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 299,00 zł

Taboret kosmetyczny Blanca - czarny

NIEDOSTĘPNY  Taboret kosmetyczny na kółkach, siedzisko dostępne w 5 wersjach kolorystycznych - tutaj kolor czarny. Siedzisko tapicerowane ekoskórą, regulacja wysokości hokera odbywa się przy pomocy siłownika pneumatycznego. Taboret jest obrotowy, ma pikowane oparcie. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 299,00 zł

Taboret kosmetyczny Blanca - biały

NIEDOSTĘPNY  Taboret kosmetyczny na kółkach, siedzisko dostępne w 5 wersjach kolorystycznych - tutaj kolor biały. Siedzisko tapicerowane ekoskórą, regulacja wysokości hokera odbywa się przy pomocy siłownika pneumatycznego. Taboret jest obrotowy, ma pikowane oparcie. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 299,00 zł

Taboret kosmetyczny Blanca -...

NIEDOSTĘPNY  Obrotowy taboret kosmetyczno-fryzjerski na podstawie pięcioramiennej na kółkach. Wyposażony w wygodne siedzisko z oparciem, tapicerowane wysokiej jakości ekoskórą w kolorze czarnym, z białym tyłem. Regulacja wysokości w zakresie 38-56 cm za pomocą siłownika pneumatycznego. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 299,00 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć