Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Hokery na podstawie okrągłej

Hokery fryzjerskie i kosmetyczne na podstawie okrągłej. Są bardzo stabilne, a przy tym mają elegancki wygląd. Wyposażone w siłownik pneumatyczny, posiadają regulację wysokości, która pozoli optymalnie dostosować je do stanowiska pracy. Świetnie sprawdzą się jako wyposażenie poczekalni, recepcji, jako krzesła na stanowisku manicure. Hokery kosmetyczne są dostępne w bogatej gamie wzorów i kolorów, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Krzesła kosmetyczne posiadają wygodne siedziska i oparcia, większość modeli jest tapicerowana ekoskórą, część posiada ciekawe przeszycia lub pikowanie. Jeśli szukasz odpowiedniego krzesła do swojego gabinetu, przejrzyj ten dział i z pewnością znajdziesz tu wiele ciekawych propozycji.

Jest 65 produktów.

Pokazano 1-12 z 65 pozycji

Hoker kosmetyczny Blanca II -...

Hoker kosmetyczny na okrągłej chromowanej podstawie, regulacja wysokości odbywa się przy pomocy siłownika gazowego. Hoker tapicerowany ekoskórą w kolorze czarno-białym. Oparcie zdobione elegancką imitacją kryształków. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 289,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca - czarno-biały

NIEDOSTĘPNY  Hoker kosmetyczny z wygodnym siedziskiem wyposażonym w oparcie. Tapicerowany ekoskórą w kolorze biało-czarnym. Podstawa okrągła, regulacja wysokości za pomocą siłownika pneumatycznego. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 299,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca - czarny

NIEDOSTĘPNY  Hoker kosmetyczny z wygodnym siedziskiem wyposażonym w oparcie. Tapicerowany ekoskórą w kolorze czarnym. Podstawa okrągła, regulacja wysokości za pomocą siłownika pneumatycznego. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 299,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca - biały

NIEDOSTĘPNY Hoker kosmetyczny z wygodnym siedziskiem wyposażonym w oparcie. Tapicerowany ekoskórą w kolorze białym. Podstawa okrągła, regulacja wysokości za pomocą siłownika pneumatycznego. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 299,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca - szary

NIEDOSTĘPNY  Hoker kosmetyczny z wygodnym siedziskiem wyposażonym w oparcie. Tapicerowany ekoskórą w kolorze szarym. Podstawa okrągła, regulacja wysokości za pomocą siłownika pneumatycznego. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 299,00 zł

Hoker kosmetyczny Smart II niski - szary

Hoker tapicerowany szarą ekoskórą, na niskim podnośniku gazowym i okrągłej podstawie.

Wymiary:

- szerokość siedziska - 41 cm
- wysokość oparcia - 40 cm
- wysokość min. siedziska - 38 cm
- wysokość max. siedziska - 56 cm

Cena 329,00 zł

Hoker kosmetyczny Smart II (niski) -...

Hoker kosmetyczno-fryzjerski na podstawie chromowanej, okrągłej, z wysokością regulowaną przy pomocy siłownika gazowego. Siedzisko i oparcie tapicerowane białą ekoskórą z przeszyciami. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 329,00 zł

Hoker kosmetyczny Smart II (niski) -...

Hoker kosmetyczno-fryzjerski na podstawie chromowanej, okrągłej, z wysokością regulowaną przy pomocy siłownika gazowego. Siedzisko i oparcie tapicerowane czarną ekoskórą z przeszyciami. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 329,00 zł

Hoker kosmetyczny Smart II - szary

Hoker kosmetyczno-fryzjerski na podstawie chromowanej, okrągłej, z wysokością regulowaną przy pomocy siłownika gazowego. Siedzisko i oparcie tapicerowane szarą ekoskórą z przeszyciami. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 329,00 zł

Hoker kosmetyczny Smart III (niski) -...

Szary hoker kosmetyczno-fryzjerski, wyposażony w wygodne oparcie, podłokietniki, okrągłą, chromowaną podstawę. Regulacja wysokości regulowana za pomocą siłownika gazowego. Tapicerka wykonana z ekoskóry w kolorze szarym. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 349,00 zł

Hoker kosmetyczny Smart III (niski) -...

Czarny hoker kosmetyczno-fryzjerski, wyposażony w wygodne oparcie, podłokietniki, okrągłą, chromowaną podstawę. Regulacja wysokości regulowana za pomocą siłownika gazowego. Tapicerka wykonana z ekoskóry w kolorze czarnym. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 349,00 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć