Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Hokery kosmetyczne

Hokery kosmetyczne i fryzjerskie, czyli wygodne krzesła i taborety obrotowe, które stanowią świetne uzupełnienie wyposażenia gabinetu. Sprawdzą się jako fotele przy stanowisku manicure, jako krzesło dla kosmetyczki lub fryzjerki, a także zapewnią wygodę na stanowisku recepcyjnym. Mnogość wzorów, kolorów, 3 rodzaje podstaw, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobry hoker kosmetyczny zapewni nie tylko wygodę pracy, ale stanowi ozdobę każdego salonu kosmetycznego i fryzjerskiego. Niewielkim kosztem możesz nadać gabinetowi niepowtarzalnego stylu.

Jest 122 produktów.

Pokazano 1-12 z 122 pozycji

Hoker wysoki Blanca - czarny

Hoker fryzjerski na wysokiej podstawie, wyposażony w podpórkę. Tapicerowany ekoskórą w kolorze czarnym. Okrągła, chromowana podstawa. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 229,00 zł

Hoker fryzjerski Bernadeta (wysoki) -...

Obrotowy hoker fryzjersko-kosmetyczny na wysokiej podstawie z podpórką. Posiada wygodne siedzisko z oparciem, tapicerowane ekoskórą w kolorze szarym. Regulacja wysokości w zakresie 60-80 cm za pomocą siłownika gazowego. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 249,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca II - szary

Taboret kosmetyczno-fryzjerski w kolorze szarym. Krzesło jest obrotowe, posiada pięcioramienną podstawę z podnośnikiem pneumatycznym. Siedzisko tapicerowane skajem, oparcie posiada staranne przeszycia i zdobienie imitacją kryształków. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 279,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca II - biały

Taboret kosmetyczno-fryzjerski w kolorze białym. Krzesło jest obrotowe, posiada pięcioramienną podstawę z podnośnikiem pneumatycznym. Siedzisko tapicerowane skajem, oparcie posiada staranne przeszycia i zdobienie imitacją kryształków. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 279,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca II - brązowy

Taboret kosmetyczno-fryzjerski w kolorze brązowym. Krzesło jest obrotowe, posiada pięcioramienną podstawę z podnośnikiem pneumatycznym. Siedzisko tapicerowane skajem, oparcie posiada staranne przeszycia i zdobienie imitacją kryształków. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 279,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca II - czerwony

Taboret kosmetyczno-fryzjerski w kolorze czerwonym. Krzesło jest obrotowe, posiada pięcioramienną podstawę z podnośnikiem pneumatycznym. Siedzisko tapicerowane skajem, oparcie posiada staranne przeszycia i zdobienie imitacją kryształków. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 279,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca II - kremowy

Taboret kosmetyczno-fryzjerski w kolorze kremowym. Krzesło jest obrotowe, posiada pięcioramienną podstawę z podnośnikiem pneumatycznym. Siedzisko tapicerowane skajem, oparcie posiada staranne przeszycia i zdobienie imitacją kryształków. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 279,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca II

Hoker kosmetyczno-fryzjerski na podstawie pięcioramiennej z kółkami. Siedzisko i oparcie tapicerowane ekoskórą w kolorze czarnym, ze starannymi przeszyciami i ozdobnymi błyskotkami. Wysokość regulowana za pomocą podnośnika pneumatycznego. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 289,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca II -...

Taboret kosmetyczno-fryzjerski w kolorze czarno-białym. Krzesło jest obrotowe, posiada pięcioramienną podstawę z podnośnikiem pneumatycznym. Siedzisko tapicerowane skajem, oparcie posiada staranne przeszycia i zdobienie imitacją kryształków. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 289,00 zł

Taboret kosmetyczny Blanca - szary

NIEDOSTĘPNY  Taboret kosmetyczny na kółkach, siedzisko dostępne w 5 wersjach kolorystycznych - tutaj kolor szary. Siedzisko tapicerowane ekoskórą, regulacja wysokości hokera odbywa się przy pomocy siłownika pneumatycznego. Taboret jest obrotowy, ma pikowane oparcie. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 299,00 zł

Taboret kosmetyczny Blanca - czarny

NIEDOSTĘPNY  Taboret kosmetyczny na kółkach, siedzisko dostępne w 5 wersjach kolorystycznych - tutaj kolor czarny. Siedzisko tapicerowane ekoskórą, regulacja wysokości hokera odbywa się przy pomocy siłownika pneumatycznego. Taboret jest obrotowy, ma pikowane oparcie. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 299,00 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć