Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Hokery kosmetyczne

Hokery kosmetyczne i fryzjerskie, czyli wygodne krzesła i taborety obrotowe, które stanowią świetne uzupełnienie wyposażenia gabinetu. Sprawdzą się jako fotele przy stanowisku manicure, jako krzesło dla kosmetyczki lub fryzjerki, a także zapewnią wygodę na stanowisku recepcyjnym. Mnogość wzorów, kolorów, 3 rodzaje podstaw, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobry hoker kosmetyczny zapewni nie tylko wygodę pracy, ale stanowi ozdobę każdego salonu kosmetycznego i fryzjerskiego. Niewielkim kosztem możesz nadać gabinetowi niepowtarzalnego stylu.

Jest 141 produktów.

Pokazano 1-12 z 141 pozycji

Hoker wysoki Blanca - czarny

Hoker fryzjerski na wysokiej podstawie, wyposażony w podpórkę. Tapicerowany ekoskórą w kolorze czarnym. Okrągła, chromowana podstawa. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 229,00 zł

Taboret kosmetyczny Blanca - szary

Taboret kosmetyczny na kółkach, siedzisko dostępne w 5 wersjach kolorystycznych - tutaj kolor szary. Siedzisko tapicerowane ekoskórą, regulacja wysokości hokera odbywa się przy pomocy siłownika pneumatycznego. Taboret jest obrotowy, ma pikowane oparcie. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 249,00 zł

Taboret kosmetyczny Blanca - kremowy

Taboret kosmetyczny na kółkach, siedzisko dostępne w 5 wersjach kolorystycznych - tutaj kolor kremowy. Siedzisko tapicerowane ekoskórą, regulacja wysokości hokera odbywa się przy pomocy siłownika pneumatycznego. Taboret jest obrotowy, ma pikowane oparcie. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 249,00 zł

Taboret kosmetyczny Blanca - czarny

Taboret kosmetyczny na kółkach, siedzisko dostępne w 5 wersjach kolorystycznych - tutaj kolor czarny. Siedzisko tapicerowane ekoskórą, regulacja wysokości hokera odbywa się przy pomocy siłownika pneumatycznego. Taboret jest obrotowy, ma pikowane oparcie. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 249,00 zł

Taboret kosmetyczny Blanca - biały

Taboret kosmetyczny na kółkach, siedzisko dostępne w 5 wersjach kolorystycznych - tutaj kolor biały. Siedzisko tapicerowane ekoskórą, regulacja wysokości hokera odbywa się przy pomocy siłownika pneumatycznego. Taboret jest obrotowy, ma pikowane oparcie. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 249,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca - szary

Hoker kosmetyczny na okrągłej, wysokiej podstawie z podnóżkiem, siedzisko dostępne w 5 wersjach kolorystycznych - tutaj kolor szary. Siedzisko tapicerowane ekoskórą, regulacja wysokości hokera odbywa się przy pomocy siłownika pneumatycznego. Taboret jest obrotowy, ma pikowane oparcie. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 249,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca - czarno-biały

Hoker kosmetyczny z wygodnym siedziskiem wyposażonym w oparcie. Tapicerowany ekoskórą w kolorze biało-czarnym. Podstawa okrągła, regulacja wysokości za pomocą siłownika pneumatycznego. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 249,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca - czarny

Hoker kosmetyczny z wygodnym siedziskiem wyposażonym w oparcie. Tapicerowany ekoskórą w kolorze czarnym. Podstawa okrągła, regulacja wysokości za pomocą siłownika pneumatycznego. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 249,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca - biały

Hoker kosmetyczny z wygodnym siedziskiem wyposażonym w oparcie. Tapicerowany ekoskórą w kolorze białym. Podstawa okrągła, regulacja wysokości za pomocą siłownika pneumatycznego. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 249,00 zł

Hoker kosmetyczny Blanca - kremowy

Hoker kosmetyczny z wygodnym siedziskiem wyposażonym w oparcie. Tapicerowany ekoskórą w kolorze kremowym. Podstawa okrągła, regulacja wysokości za pomocą siłownika pneumatycznego. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 249,00 zł

Taboret kosmetyczny Bernadeta - szary

Taboret kosmetyczny z pikowanym oparciem, tapicerowany ekoskórą w kolorze szarym. Posiada pięcioramienną podstawę wyposażoną w kółka, dzięki czemu taboret jest bardzo mobilny.  Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 249,00 zł

Hoker kosmetyczny Bernadeta - szary

Hoker kosmetyczno-fryzjerski w kolorze szarym. Pikowane oparcie i wygodne siedzisko tapicerowane ekoskórą. Stabilna, okrągła podstawa, regulacja wysokości za pomocą siłownika gazowego. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 249,00 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć