Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Fotele barberskie

Fotele barberskie do salonów fryzjerstwa męskiego, dostosowane do stanowisk dla golibrody. W naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór foteli fryzjerskich, które są odpowiednie do takich zastosowań. Na co warto zwrócić uwagę kupując fotele barberskie? Prócz estetyki fotela bardzo ważna jest jego specyfikacja, w tym parametry dotyczące zakresu regulacji wysokości i udźwigu fotela. Fotel barberski powinien być wyposażony w pompę hydrauliczną, dzięki której można regulować wysokość fotela, gdy klient na nim siedzi. Taki fotel powinien posiadać również podnóżek, jak również regulację kąta nachylenia oparcia, najlepiej do pozycji półleżącej, która pozwoli w wygodny sposob wykonywać usługi w salonie. Podstawą jest wysuwany zagłówek - najlepiej, aby regulacja była stopniowana, z możliwością blokady zagłówka w danej pozycji. Do niedawna tę opcję posiadały tylko fotele z górnej półki cenowej, ale coraz częściej jest ona dostępna również w tańszych wersjach. Bardzo ważną kwestią jest też udźwig fotela - duża nośność ułatwia pracę w salonie, gdzie główną grupę klientów stanowią mężczyźni. Niektóre z foteli w naszym sklepie mają nośność aż do 250 kg! Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci odpowiedni fotel do Twoich potrzeb.

Jest 128 produktów.

Pokazano 1-12 z 128 pozycji

Fotel fryzjerski Hair System 0-179 -...

Elegancki i ładnie wykonany fotel fryzjerski wyposażony w regulację wysokości, stabilną, okrągłą podstawę. Fotel tapicerowany czarną ekoskórą, posiada wygodny podnóżek oraz wysuwany zagłówek. Ciekawa propozycja do salonów fryzjerskich oraz barberskich. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 1 049,00 zł

Fotel fryzjerski Daktyl - biały

PRODUKT NIEDOSTĘPNY! Obrotowy fotel fryzjerski z hydrauliczną regulacją wysokości siedziska, wyposażony w regulację oparcia i zagłówka. Podstawa okrągła z podnóżkiem, chromowana, siedzisko wykonane z wysokiej jakości skóry ekologicznej w kolorze białym.

Cena 1 099,00 zł

Fotel barberski Barber Lord

NIEDOSTĘPNY! Fotel z zagłówkiem i podnóżkiem, idealny do usług barberskich, ale również do makijażu czy stylizacji. Posiada regulowane oparcie. Siedzisko na pompie hydraulicznej, stabilną, kwadratową podstawę. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 1 099,00 zł

Fotel barberski Hair System HS44

NIEDOSTĘPNY!

Bardzo funkcjonalny, ergonomiczny fotel fryzjerski z wysuwanym zagłówkiem. Fotel posiada regulowane oparcie i wygodny podnóżek. Wysokość regulowana jest przy pomocy pompy hydraulicznej. Siedzisko i oparcie tapicerowane jest ekoskórą w kolorze czarnym.

Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena podstawowa 1 199,00 zł -5% Cena 1 139,05 zł

Fotel barberski Hektor BH-3802 - szary

Hit cenowy dla salonów barberskich o niedużej powierzchni - fotel tapicerowany ekoskórą w szarym kolorze, posiada niezbędne cechy krzesła barberskiego takie jak: wysuwany zagłówek (z możliwością jego wyciągnięcia), wygodny podnóżek, a także manualna regulacja kąta nachylenia oparcia oraz hydrauliczna regulacja wysokości. Fotel jest wygodny i zajmuje niedużo miejsca. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 1 250,00 zł

Fotel barberski Hektor BH-3802 - czarny

Hit cenowy dla salonów barberskich o niedużej powierzchni - fotel tapicerowany ekoskórą w czarnym kolorze, posiada niezbędne cechy krzesła barberskiego takie jak: wysuwany zagłówek (z możliwością jego wyciągnięcia), wygodny podnóżek, a także manualna regulacja kąta nachylenia oparcia oraz hydrauliczna regulacja wysokości. Fotel jest wygodny i zajmuje niedużo miejsca. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 1 250,00 zł

Fotel barberski Hektor BH-3802 wiśniowy

Fotel barberski na podstawie okrągłej, wyposażony w pompę hydrauliczną. Posiada wysuwany zagłówek, regulowany manualnie kąt nachylenia oparcia a także wygodny podnóżek. Optymalne rozwiązanie do salonów barberskich o niedużej powierzchni.

Cena 1 250,00 zł

Fotel barberski Hektor BH-3802 brązowy

Fotel barberski na podstawie okrągłej z hydraulicznym podnośnikiem, fotel posiada wysuwany zagłówek, chromowany podnóżek, podłokietniki z nakładkami z tworzywa sztucznego. Kąt nachylenia oparcia jest manualnie regulowany. Tapicerka w kolorze brązowym, typ tapicerki: ekoskóra.

Cena 1 250,00 zł

Fotel barberski Homer II BH-31275 -...

Fotel fryzjerski z regulowanym podparciem pleców, wyposażony w wysuwany zagłówek i wygodny podnóżek. Tapicerka wykonana z ekoskóry w kolorze brązowym, która jest łatwa w utrzymaniu czystości. Fotel ma okrągłą, chromowaną podstawę, regulacja wysokości odbywa się przy pomocy pompy hydraulicznej. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 1 289,00 zł

Fotel barberski Homer II BH-31275 -...

NIEDOSTĘPNY Fotel fryzjerski z regulowanym podparciem pleców, wyposażony w wysuwany zagłówek i wygodny podnóżek. Tapicerka wykonana z ekoskóry w kolorze brązowym, która jest łatwa w utrzymaniu czystości. Fotel ma okrągłą, chromowaną podstawę, regulacja wysokości odbywa się przy pomocy pompy hydraulicznej. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 1 289,00 zł

Fotel barberski HOMER II BH-31275 Czarny

Fotel fryzjerski z wysuwanym zagłówkiem i regulowanym kątem nachylenia oparcia. Posiada okrągłą, chromowaną podstawę z hydrauliczną regulacją wysokości. Tapicerowany wysokogatunkową ekoskórą w kolorze czarnym. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 1 399,00 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć