Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Elektrostymulacja

Profesjonalne urządzenia do modelowania sylwetki oraz  reedukacji utraconej funkcji mięśni.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Stymulator ST100

Stymulator jest aparatem do terapii prądami interferencyjnymi. Stosowany jest do liftingu twarzy i regeneracji mięśni ciała.

Cena 906,00 zł

Urządzenie do elektrostymulacji BR-333

Urządzenie wykonuje zabieg elektrostymulacji mięśni stosowany przy redukcji cellulitu i terapiach odchudzających.
Zabieg posiada ponadto cenne właściwości lecznicze i jest szeroko stosowany w gabinetach medycznych przy leczeniu kontuzji i zwyrodnień (np. łokieć tenisisty i bóle reumatyczne).
Posiada pięć programów oraz trzy tryby prędkości.  

Cena 1 399,00 zł

Urządzenie do elektrostymulacji BR-2003

Aparat wykonuje zabiegi terapeutyczne oraz pielęgnacyjne, m.in. minimalizuje bóle kostno – szkieletowe, zalecza rwę kulszową i tzw. łokieć tenisisty, redukuje cellulit oraz aktywizuje organizm do lepszej pracy i poprawia ogólną kondycję mięśni.
Dzięki unowocześnionej konstrukcji zapewnia bardzo dobre i szybkie efekty zabiegów.

Cena 1 449,00 zł

Urządzenie do elektrostymulacji BN-1002

Aparat ten wykonuje zabiegi terapeutyczne oraz pielęgnacyjne, m.in. minimalizuje bóle kostno–szkieletowe, zalecza rwę kulszową i tzw. łokieć tenisisty, redukuje cellulit oraz aktywizuje organizm do lepszej pracy i poprawia ogólną kondycję mięśni.

Cena 1 450,00 zł

Urządzenie F-905 Elektrostymulacja

Proste w obsłudze, intuicyjne sterowanie urządzeniem.
Elektrostymulacja pozwala na modelowanie i wyszczuplanie sylwetki, dzięki wykorzystaniu prądu zmiennego, który pobudza mięśnie do wysiłku.
Urządzenie wykorzystuje punktową stymulację mięśni przez co może być stosowany w przypadku leczenia płaskostopia podłużnego.

Cena 1 649,00 zł

Elektrostymulacja Classic,5...

Łatwe w obsłudze urządzenie do przeprowadzania zabiegów wyszczuplających, ujędrniających oraz do drenażu limfatycznego z kontrolą tempa i intensywności. Program może być stosowany automatycznie lub po ustawieniu czasu.

Cena 1 699,00 zł

Elektrostymulacja Classic

Giovanni Elektrostymulacja pozwala na modelowanie i wyszczuplanie sylwetki, dzięki wykorzystaniu prądu zmiennego, który pobudza mięśnie do wysiłku.
Zabieg porównywalny jest z dwugodzinną sesją na siłowni.

Cena 1 999,00 zł

Urządzenie do elektrostymulacji BR-333A

Urządzenie do elektrostymulacji mięśni to specjalistyczny sprzęt kosmetyczny.
Zabieg wykonywany jest zarówno w specjalistycznych salonach urody, jaki i gabinetach medycznych i rehabilitacyjnych.
Elektrostymulacja nazywana również elektrogimnastyką skutecznie redukuje cellulit oraz efektywnie wspomaga terapie rehabilitacyjne.Cena 2 299,00 zł

Urządzenie kosmetyczne...

Elektrostymulacja XILIA 722 STIMOL to włoskiej produkcji sprzęt przeznaczony do stymulacji mięśni, który posiada 15 automatycznych programów przeznaczonych do kształtowania sylwetki, drenażu, likwidacji cellulitu, relaksu, treningu sportowego oraz wzrostu masy mięśniowej. 

Cena 4 999,00 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć