Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Lampy na biurko

Lampy na biurko - odpowiednie dla salonu kosmetycznego

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Lampa LED 7W CLIP BC-8236C biała

Biała lampka z klipem do przymocowania na biurko, z regulowanym, 4stopniowym poziomem świecenia. Ma bardzo długą żywotnością, nawet 50000h i  minimalne zużycie prądu.
Lampka osiąga bardzo niską temperaturę w czasie pracy oraz nie emituje promieni UV.
Regulowane płynnie ramię pozwala ustawić lampkę w dowolnej dogodnej dla siebie pozycji.

Cena 85,00 zł

Lampka biurkowa LED 7W dioda SAMSUNG...

Lampka na biurko z regulowanym, czterostopniowym poziomem świecenia. Ma bardzo długą żywotność, nawet 50000h i  minimalne zużycie prądu. Lampka osiąga bardzo niską temperaturę w czasie pracy oraz nie emituje promieni UV oraz szkodliwych substancji rtęci. Bezpieczna w użytkowaniu, odporna na spadki napięcia, wstrząsy, wibracje, częste załączanie i wyłączanie.

Cena 119,00 zł

Lampa kosmetyczna LED 7W z lupą CLIP...

Lampka z klipem do przymocowania na biurko. Ma bardzo długą żywotność- 50000h i  minimalne zużycie prądu. Lampka osiąga bardzo niską temperaturę w czasie pracy oraz nie emituje promieni UV. Bezpieczna w użytkowaniu, odporna na spadki napięcia, wstrząsy, wibracje, częste załączanie i wyłączanie. Regulowane ramię.

Cena 125,00 zł

Lampa do manicure Żuraw

Lampa na biurko przeznaczona do zabiegów manicure. 
Posiada ruchome ramię nie wymagające blokowania. 
Długa świetlówka o mocy 20 Watt zapewnia bardzo jasne światło o białej barwie.
Kolor biały, srebrny.

Cena 129,00 zł

Lampka na Biurko Żuraw - White

Lampa na biurko do zabiegów manicure. Stosowana w salonach kosmetycznych, wyposażona w ruchome ramię nie wymagające blokowania. Długa świetlówka o mocy 20 Watt generuje bardzo jasne światło o białej barwie.

Gwarancja 12 miesięcy.

Cena 129,00 zł

Lampka biurkowa LED 7W BC-8232

Lampa na biurko z regulowanym, czterostopniowym poziomem świecenia. Ma długą żywotność nawet 50000h i  minimalne zużycie prądu. Lampka osiąga bardzo niską temperaturę w czasie pracy oraz nie emituje promieni UV i szkodliwych substancji rtęci. Regulowane płynnie ramię pozwala ustawić lampkę w dowolnej dogodnej dla siebie pozycji.

Cena 129,00 zł

Lampa do Manicure LM 001

Lampa polecana do stosowania w gabinetach kosmetycznych przy wykonywaniu zabiegu manicure. Daje bardzo dobre oświetlenie, a solidny pantograf zapewnia utrzymanie lampy w pożądanym położeniu bez potrzeby blokowania ramion dodatkowymi pokrętłami. Wymaga zainstalowania w imadełku, statywie lub stoliku

Cena 226,10 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć