Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

- Myjki ultradźwiękowe

Urządzenia do mycia i dezynfekcji drobnych przyrządów kosmetycznych i fryzjerskich.

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-12 z 27 pozycji

Myjka ultradźwiękowa 600ml cyfrowa

W procesie ultradźwiękowym generowanych jest wiele malutkich bąbelków. Bąbelki wprawiają w ruch i uderzają w czyszczoną powierzchnię. Uderzenia te rozbijają brud na wiele drobinek i oddzielają go od powierzchni przedmiotu powodując ich odpadanie do wody.

Cena 180,00 zł

Myjka ultradźwiękowa F6-G 750 ml

Myjka ultradźwiękowa o pojemności 750 ml, wyposażona w cyfrowy wyświetlacz wskazujący czas pracy oraz wygodny panel dotykowy. W zestawie znajduje się plastikowy koszyk na akcesoria do mycia. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 189,00 zł

Myjka ultradźwiękowa cyfrowa 750ML, 35W

Myjka ultradźwiękowa 750 ml przeznaczona  do mycia przyborów kosmetycznych a zwłaszcza głowic do mikrodermabrazji , frezów itp. Oprócz bardzo wysokiej skuteczności mycia i docierania do najbardziej niedostępnych szczegółów mycie przy pomocy ultradźwięków nie powoduje żadnych uszkodzeń mechanicznych.

Cena 199,00 zł

Myjka ultradźwiękowa 0,6L

Przy pomocy ultradźwięków i środka myjącego dociera do najbardziej niedostępnych miejsc i dokładnie je myje. Urządzenie posiada cyfrowy wyświetlacz pokazujący czas oraz solidny zbiornik.  

Cena 219,00 zł

Myjka ultradźwiękowa ACDS-300 800 ml 60W

Urządzenie do mycia narzędzi przy pomocy ultradźwięków, pomocne w salonach kosmetycznych, stylizacji paznokci, czy zakładach fryzjerskich. Myjka ma pojemność 800 ml, jest wyposażona w cyfrowy wyświetlacz. Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 309,00 zł

Myjka ultradźwiękowa poj. 0,7l 35W

Myjka ultradźwiękowa o pojemności 0.7 litra i mocy 35W. Bardzo dobry wybór do salonu kosmetycznego. W ofercie są też inne modele z tej samej serii myjek, o różnej mocy i pojemności. Specyfikacja i szczegóły produktu poniżej.

Cena 339,00 zł

Myjka ultradźwiękowa ACD-4801 1,4L 60W

Urządzenie do mycia narzędzi przy pomocy ultradźwięków, pomocne w salonach kosmetycznych, stylizacji paznokci, czy zakładach fryzjerskich. Myjka ma pojemność 1400 ml, jest wyposażona w cyfrowy wyświetlacz. Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 419,00 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć