Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Lista produktów marki Beauty System

Jest 434 produktów.

Pokazano 1-12 z 434 pozycji

Lampa LED 7W CLIP BC-8236C biała

Biała lampka z klipem do przymocowania na biurko, z regulowanym, 4stopniowym poziomem świecenia. Ma bardzo długą żywotnością, nawet 50000h i  minimalne zużycie prądu.
Lampka osiąga bardzo niską temperaturę w czasie pracy oraz nie emituje promieni UV.
Regulowane płynnie ramię pozwala ustawić lampkę w dowolnej dogodnej dla siebie pozycji.

Cena 85,00 zł

Darsonval BN-05

Funkcje:
-działa bakteriobójczo,
-przyspiesza przemianę materii zwiększając przy tym absorcję substancji odżywczych oraz leczniczych,
-elektromasaż,
-wpływ pobudzający na skórę, tkanki oraz mięśnie.

Cena 119,00 zł

Pochłaniacz Pyłu WN-208

Pochłaniacz pyłu to niezbędne urządzenie przy stylizacji paznokci. Zapewnia higienę i komfort Twojej pracy. Wykonany z miękkiej pianki z białym obiciem. W komplecie 2 woreczki na pył.

Cena 119,00 zł

Lampka biurkowa LED 7W dioda SAMSUNG...

Lampka na biurko z regulowanym, czterostopniowym poziomem świecenia. Ma bardzo długą żywotność, nawet 50000h i  minimalne zużycie prądu. Lampka osiąga bardzo niską temperaturę w czasie pracy oraz nie emituje promieni UV oraz szkodliwych substancji rtęci. Bezpieczna w użytkowaniu, odporna na spadki napięcia, wstrząsy, wibracje, częste załączanie i wyłączanie.

Cena 119,00 zł

Pochłaniacz pyłu Sonobella BSV-002

Pochłania do 99% pyłu, dzięki czemu zapewnia higienę i komfort w pracy kosmetyczki. Wykonany z miękkiej pianki z białym obiciem. Posiada  praktyczną szufladkę z uchwytem na rączkę frezarki oraz pojemnikiem na frezy. W komplecie także 2 woreczki na pył. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 119,00 zł

Lampa kosmetyczna LED 7W z lupą CLIP...

Lampka z klipem do przymocowania na biurko. Ma bardzo długą żywotność- 50000h i  minimalne zużycie prądu. Lampka osiąga bardzo niską temperaturę w czasie pracy oraz nie emituje promieni UV. Bezpieczna w użytkowaniu, odporna na spadki napięcia, wstrząsy, wibracje, częste załączanie i wyłączanie. Regulowane ramię.

Cena 125,00 zł

Lampka biurkowa LED 7W BC-8232

Lampa na biurko z regulowanym, czterostopniowym poziomem świecenia. Ma długą żywotność nawet 50000h i  minimalne zużycie prądu. Lampka osiąga bardzo niską temperaturę w czasie pracy oraz nie emituje promieni UV i szkodliwych substancji rtęci. Regulowane płynnie ramię pozwala ustawić lampkę w dowolnej dogodnej dla siebie pozycji.

Cena 129,00 zł

Sterylizator kulkowy BS-01

Sterylizacja narzędzi w gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich.
Umożliwia szybką i perfekcyjną sterylizację cążek, kopytek, radełek, nożyczek, pęset, itp. w temperaturze 200 stopni C.

Gwarancja: 2 lata

Cena 129,00 zł

Lampa kosmetyczna LED 7W z lupą...

Lampka na biurko ma bardzo długą żywotność- nawet 50000h i  minimalne zużycie prądu. Lampka osiąga bardzo niską temperaturę w czasie pracy oraz nie emituje promieni. Bezpieczna w użytkowaniu, odporna na spadki napięcia, wstrząsy, wibracje, częste załączanie i wyłączanie. Regulowane płynnie ramię pozwala ustawić lampkę w dowolnej dogodnej dla siebie pozycji.

Cena 135,00 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć