Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Meble do poczekalni

Meble do poczekalni takie jak kanapy i sofy (dwu- i trzyosobowe), fotele, stoliki i inne.

Jest 78 produktów.

Pokazano 1-12 z 78 pozycji

Pufa do poczekalni Gabbiano Q-1867

Pufa z ekskluzywnej serii Gabbiano to mebel nawiązujący do tradycyjnego włoskiego designu. Bardzo wygodny, ergonomiczny i wykonany z wysokiej jakości materiałów, będzie ozdobą każdej poczekalni.
55x55x48 cm
waga 31kg

Cena 400,00 zł

BX-3339B Krzesło konferencyjne / do...

Krzesło do poczekalni w kolorze kremowym. Siedzisko wykonane z trwałej ekoskóry, oparcie posiada wyprofilowaną część lędźwiową, dzięki czemu fotel jest bardzo wygodny. Elegancka stylistyka i staranne wykonanie.

Cena 435,00 zł

BX-3339B Krzesło konferencyjne / do...

Krzesło do poczekalni w kolorze czarnym. Siedzisko wykonane z trwałej ekoskóry, oparcie posiada wyprofilowaną część lędźwiową, dzięki czemu fotel jest bardzo wygodny. Elegancka stylistyka i staranne wykonanie.

Cena 435,00 zł

Krzesło do poczekalni BX-3346 - kremowe

Ergonomiczne krzesło do poczekalni, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Bardzo wygodne dzięki doskonale wyprofilowanej części lędźwiowej. Atutem jest nowoczesna konstrukcja. Tutaj kolor kremowy - w ofercie również wersja w kolorze czarnym.

Cena 449,00 zł

Fotel konferencyjny CorpoComfort...

Fotel konferencyjny, który świetnie sprawdzi się nie tylko w warunkach hotelowych, ale również jako krzesło do poczekalni, np. w salonie kosmetycznym czy fryzjerskim. Posiada bardzo wygodne siedzisko z profilowanym oparciem. Fotel jest tapicerowany ekoskórą w kolorze białym. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 449,00 zł

Fotel konferencyjny CorpoComfort...

Fotel konferencyjny, który świetnie sprawdzi się nie tylko w warunkach hotelowych, ale również jako krzesło do poczekalni, np. w salonie kosmetycznym czy fryzjerskim. Posiada bardzo wygodne siedzisko z profilowanym oparciem. Fotel jest tapicerowany ekoskórą w kolorze brązowym. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 449,00 zł

Fotel konferencyjny CorpoComfort...

Fotel konferencyjny, który świetnie sprawdzi się nie tylko w warunkach hotelowych, ale również jako krzesło do poczekalni, np. w salonie kosmetycznym czy fryzjerskim. Posiada bardzo wygodne siedzisko z profilowanym oparciem. Fotel jest tapicerowany ekoskórą w kolorze czarnym. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 449,00 zł

Fotel konferencyjny CorpoComfort...

Wygodny fotel konferencyjny z profilowanym siedziskiem i oparciem, bardzo polecany zarówno do obiektów hotelowych, konferencyjnych, jak i do poczekalni, np. salonu fryzjerskiego czy kosmetycznego. Krzesło tapicerowane jest ekoskórą w kolorze czarnym. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 449,00 zł

Fotel konferencyjny CorpoComfort...

Wygodny fotel konferencyjny z profilowanym siedziskiem i oparciem, bardzo polecany zarówno do obiektów hotelowych, konferencyjnych, jak i do poczekalni, np. salonu fryzjerskiego czy kosmetycznego. Krzesło tapicerowane jest ekoskórą w kolorze kremowym. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 449,00 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć