Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Infrazony i klimazony

Profesjonalne urządzenia fryzjerskie: infrazony i klimazony do salonu fryzjerskiego. Infrazon to jedno z podstawowych urządzeń w salonie fryzjerskim - skraca czas zabiegów fryzjerskich i intensyfikuje ich działanie. Krótszy czas zabiegu fryzjerskiego to dla salonu oszczędność czasu i możliwość przyjęcia większej ilości klientek w ciągu dnia. Infrazony dzielą się na stojące (na statywie) oraz wiszące (na wysięgniku mocowanym do sufitu lub ściany). Infrazony dzielimy również na te z nawiewem i bez nawiewu. Wybierz odpowiedni model do swojego salonu - jeśli masz pytania lub chcesz negocować cenę, napisz lub zadzwoń do nas.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Infrazon SOLLUX / Klimazon na...

Infrazon fryzjerski z lampami typu SOLLUX. Profesjonalne urządzenie na statywie wyposażone w 5 lamp, model o strukturze z wyraźnymi ramionami. Posiada elektroniczną regulację intensywności.

Cena 895,00 zł

Infrazon na statywie BB-1000 White

Infrazon fryzjerski stojący, kolor biały. Wyposażony w czterostopniowy nawiew i ozonowanie.
Przyspiesza i wspomaga działanie preparatów pielęgnacyjnych.
Skraca czas wykonywania zabiegów chemicznych (koloryzacja) oraz wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych.
Urządzenie niezwykle proste w obsłudze i montażu.

Cena 1 850,00 zł

Infrazon na statywie BB-2000 White

Profesjonalny infrazon fryzjerski na statywie w kolorze białym. Urządzenie jest proste w obsłudze, jak i w montażu. Działanie infrazonu skraca czas koloryzacji i zabiegów pielęgnacyjnych.

Cena 1 990,00 zł

Infrazon / Klimazon podwieszany BWH-180

Infrazon fryzjerski podwieszany w kolorze srebrnym, wyposażony w nawiew i rotacyjne ramiona. Posiada elektroniczną regulację intensywności. Stosowany przy trwałej, rozjaśnianiu, farbowaniu, termostymulacji zabiegów fryzjerskich. Gwarancja 12 miesięcy.

Cena podstawowa 2 990,00 zł -100,00 zł Cena 2 890,00 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć