Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Urządzenia fryzjerskie

Urządzenia fryzjerskie dostępne w hurtowni FRICOS to profesjonalne narzędzia, które ułatwią pracę personelowi salonu fryzjerskiego. U nas znajdziesz m.in. klimazony i infrazony, sauny fryzjerskie, suszarki stojące i wiszące oraz wiele więcej. Zwiększ zyski swojego salonu i skróć czas zabiegów fryzjerskich dzięki profesjonalnemu sprzętowi - infrazon fryzjerski może zapewnić Twojemu salonowi zupełnie nową jakość. Dzięki niemu możesz znacznie skrócić czas podstawowych usług jak np. koloryzacja, uzyskując jeszcze lepsze efekty. Twoje klientki będą Ci wdzięczne za zaoszczędzony w ten sposób czas. Chcesz wzbogacić ofertę zabiegów pielęgnacyjnych w swoim salonie? Postaw na nawilżacz do włosów z funkcją ozonu! To niepozorne urządzenie to nie tylko ciekawy gadżet ale przede wszystkim sposób na zdobycie nowej grupy klientek, zorientowanych na profesjonalne zabiegi kondycjonujące. Poszerz repertuar usług w swoim salonie i zadbaj o dodatkowe wyposażenie, które zapewni Ci zupełnie nowe możliwości.

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-12 z 26 pozycji

Suszarka ręczna Butterfly

Profesjonalna suszarka z wbudowanym nowej generacji silnikiem typu AC PROFI. Posiada 2 zakresy regulacji temperatury, które pozwalają na ustawienie w sumie 4 rodzajów temperatury. Żywotność 1000 godzin, wyjmowany tylny filtr ze stali nierdzewnej, 2 zakresy nawiewu, przepływ powietrza 68,5m3/h, przewód zasilający o długości 3m, moc 1700-2000W, waga 0,526 kg.

Cena 153,75 zł

Valera Wave Master Ionic - falownica

Cyfrowy wyświetlacz z regulacją temperatury 140oC — 210oC
Ceramiczna powłoka grzejna
Generator jonów
System PTC: Szybkie nagrzewanie i stała temperatura
Funkcja blokowania ramion urządzenia dla łatwiejszej stylizacji włosów
Automatyczny wyłącznik po 60 minutach pracy
Nienagrzewające się końcówki obudowy COOL TIPS
3 metrowy, obrotowy kabel
Cena 249,00 zł

Termoloki do włosów Valera Quick 24

- 24 termoloki w zestawie
- 3 różne rozmiary: 8 małych, 8 średnich oraz 8 dużych
- 24 klipsy plastikowe
- 24 klipsy metalowe
- Przycisk włącz/wyłącz wyposażony w podświetlenie
- System szybkiego nagrzewania SUPER FAST
- Zasilanie sieciowe

 

Cena 379,00 zł

Nawilżacz / Sauna do włosów na...

Profesjonalna i atrakcyjna cenowo sauna nawilżająca na statywie w kolorze biało-czarnym. Urządzenie swym działaniem przyspiesza i wspomaga działanie preparatów pielęgnacyjnych, skraca czas koloryzacji i zabiegów pielęgnacyjnych.

Cena 389,00 zł

Suszarka hełmowa na statywie...

Wysokiej jakości profesjonalna suszarka hełmowa do włosów. Ułatwi pracę w salonie fryzjerskim dzięki prostej obsłudze i użytecznym funkcjom. Suszarka jest na statywie, jej kolor to czarny.

Cena 399,00 zł

Suszarka hełmowa na statywie...

Wysokiej jakości profesjonalna suszarka hełmowa do włosów. Ułatwi pracę w salonie fryzjerskim dzięki prostej obsłudze i użytecznym funkcjom. Suszarka jest na statywie, jej kolor to biały.

Cena 399,00 zł

Nawilżacz / Sauna do włosów na...

Profesjonalna i atrakcyjna cenowo sauna nawilżająca na statywie, łatwa w montażu. Urządzenie swym działaniem przyspiesza i wspomaga działanie preparatów pielęgnacyjnych, skraca czas koloryzacji i zabiegów pielęgnacyjnych.

Cena 429,00 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć