Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Urządzenia fryzjerskie

Urządzenia fryzjerskie dostępne w hurtowni FRICOS to profesjonalne narzędzia, które ułatwią pracę personelowi salonu fryzjerskiego. U nas znajdziesz m.in. klimazony i infrazony, sauny fryzjerskie, suszarki stojące i wiszące oraz wiele więcej. Zwiększ zyski swojego salonu i skróć czas zabiegów fryzjerskich dzięki profesjonalnemu sprzętowi - infrazon fryzjerski może zapewnić Twojemu salonowi zupełnie nową jakość. Dzięki niemu możesz znacznie skrócić czas podstawowych usług jak np. koloryzacja, uzyskując jeszcze lepsze efekty. Twoje klientki będą Ci wdzięczne za zaoszczędzony w ten sposób czas. Chcesz wzbogacić ofertę zabiegów pielęgnacyjnych w swoim salonie? Postaw na nawilżacz do włosów z funkcją ozonu! To niepozorne urządzenie to nie tylko ciekawy gadżet ale przede wszystkim sposób na zdobycie nowej grupy klientek, zorientowanych na profesjonalne zabiegi kondycjonujące. Poszerz repertuar usług w swoim salonie i zadbaj o dodatkowe wyposażenie, które zapewni Ci zupełnie nowe możliwości.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Nawilżacz / Sauna do włosów na...

Profesjonalna i atrakcyjna cenowo sauna nawilżająca na statywie w kolorze biało-czarnym. Urządzenie swym działaniem przyspiesza i wspomaga działanie preparatów pielęgnacyjnych, skraca czas koloryzacji i zabiegów pielęgnacyjnych.

Cena 389,00 zł

Suszarka hełmowa na statywie...

Wysokiej jakości profesjonalna suszarka hełmowa do włosów. Ułatwi pracę w salonie fryzjerskim dzięki prostej obsłudze i użytecznym funkcjom. Suszarka jest na statywie, jej kolor to czarny.

Cena 399,00 zł

Suszarka hełmowa na statywie...

Wysokiej jakości profesjonalna suszarka hełmowa do włosów. Ułatwi pracę w salonie fryzjerskim dzięki prostej obsłudze i użytecznym funkcjom. Suszarka jest na statywie, jej kolor to biały.

Cena 399,00 zł

Nawilżacz / Sauna do włosów na...

Profesjonalna i atrakcyjna cenowo sauna nawilżająca na statywie, łatwa w montażu. Urządzenie swym działaniem przyspiesza i wspomaga działanie preparatów pielęgnacyjnych, skraca czas koloryzacji i zabiegów pielęgnacyjnych.

Cena 429,00 zł

Nawilżacz / Sauna do włosów na...

Profesjonalna i atrakcyjna cenowo sauna nawilżająca na statywie w kolorze szarym. Urządzenie swym działaniem przyspiesza i wspomaga działanie preparatów pielęgnacyjnych, skraca czas koloryzacji i zabiegów pielęgnacyjnych.

Cena 459,00 zł

Infrazon SOLLUX / Klimazon na...

Infrazon fryzjerski z lampami typu SOLLUX. Profesjonalne urządzenie na statywie wyposażone w 5 lamp, model o strukturze z wyraźnymi ramionami. Posiada elektroniczną regulację intensywności.

Cena 895,00 zł

Nawilżacz / Sauna do włosów z na...

Profesjonalny nawilżacz - sauna na statywie. Urządzenie przyspiesza i wspomaga działanie preparatów pielęgnacyjnych. Skraca czas koloryzacji oraz wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych. Kolor urządzenia: czarny.

Cena 1 950,00 zł

Infrazon na statywie BB-2000 White

Profesjonalny infrazon fryzjerski na statywie w kolorze białym. Urządzenie jest proste w obsłudze, jak i w montażu. Działanie infrazonu skraca czas koloryzacji i zabiegów pielęgnacyjnych.

Cena 1 990,00 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć