Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Pomocniki kosmetyczne

Nazwa popularnej szafki kosmetycznej jest bardzo adekwatna. Pomocnik kosmetyczny istotnie bardzo pomaga w codziennej pracy gabinetu kosmetycznego. Szafki kosmetyczne z reguły posiadają kółka jezdne, co umożliwia łatwy transport mebla po podłodze salonu. Wyróżniamy pomocniki dedykowane przede wszystkim transportowi urządzeń (czyli posiadające jedną lub więcej półek) oraz szafki do przechowywania różnych akcesoriów (wyposażone w pojemne szuflady). Materiał, z którego wykonany jest pomocnik kosmetyczny zwykle określony jest na karcie produktu - szafki tego typu przeważnie wykonuje się z tworzyw sztucznych, popularne są też stelaże z metalu oraz szkło (używane do produkcji blatów półek). Wybór odpowiedniego pomocnika kosmetycznego jest zależny od potrzeb salonu i zastosowań, jakim będzie poddawany. Pomocniki kosmetyczne mają z reguły kolor biały. Jeśli potrzebujesz szafki w innym kolorze, przejrzyj ofertę na pomocniki fryzjerskie, które częściej występują w wielu barwach. 

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-12 z 28 pozycji

Szafka kosmetyczna NG-ST026

Biała szafka kosmetyczna na kółkach wyposażona w 3 półki oraz wysuwaną kuwetę. Bardzo ergonomiczna i łatwa w transporcie na powierzchni salonu.

Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 275,00 zł

Szafka kosmetyczna NG-ST027

Szafka kosmetyczna w kolorze białym, na mocnym stelażu wyposażonym w 3 drewniane półki. Dzięki kółkom szafka jest bardzo mobilna. Pod górną półką znajduje się wysuwana szufladka. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 289,00 zł

Stolik kosmetyczny 3 półki z uchwytem G

Stolik kosmetyczny z trzema drewnianymi półkami pokrytymi białą okleiną.
Posiada metalowy stelaż lakierowany na biało z praktycznym uchwytem do manewrowania oraz komplet obrotowych kółek.
-waga 15kg
-wysokość 83cm
-szerokość 61cm
-głębokość 43cm

Cena 299,00 zł

Szafka kosmetyczna BD-6005D

Biała szafka kosmetyczna o aluminiowej konstrukcji i drewnianych blatach. Posiada 3 półki, które pomieszczą niezbędne urządzenia i akcesoria kosmetyczne. Szafka posiada kauczukowe kółka, ułatwiające jej transport. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 340,00 zł

Pomocnik kosmetyczny Miss - biały

Pomocnik polecany do stanowisk pedicure.
Posiada 3 przesuwane szuflady, każdą z nich można wyjąć i umieścić na uchylnym stelażu.
Wymiary: szerokość 38 cm, wysokość 45 cm, głębokość 28 cm - reszta wymiarów na zdjęciu.

Cena 355,00 zł

Pomocnik kosmetyczny Miss - czarny

Pomocnik w kolorze czarnym, polecany do stanowisk pedicure. Wyposażony w 3 przesuwane szuflady, każdą z nich można wyjąć i umieścić na uchylnym stelażu.
Wymiary: szerokość 38 cm, wysokość 45 cm, głębokość 28 cm - reszta wymiarów na zdjęciu.

Cena 355,00 zł

Stolik kosmetyczny 4 półki szklane L

Stolik z uchwytem, czterema szklanymi półkami łatwymi do utrzymania w czystości i odpornymi na preparaty do dezynfekcji. Posiada metalowy stelaż lakierowany na biało, szklane półki z matowego szkła oraz komplet obrotowych kółek. Stolik posiada miejsce do zamocowania lampy lupy. 

Cena 449,00 zł

Szafka kosmetyczna BCH-5043

Lekka, bardzo pomocna szafka kosmetyczna na stelażu z aluminium. Kółka ułatwiają transport stolika. Trzy półki pomieszczą niezbędne urządzenia i akcesoria, są łatwe w utrzymaniu czystości. Kolor szafki - biały. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 485,00 zł

Szafka Tower - na stopkach

Pomocnik kosmetyczny z 3 szufladami na prowadnicach rolkowych. Boki szuflady zostały wykonane ze specjalnych wąskich prowadnic. Zwiększa to pojemność szuflad. Wewnętrzny wymiar szuflady 23x33. Szafka ma zainstalowane stopki.

Gwarancja 12 miesięcy.

Cena 492,00 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć