Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Pozostałe urządzenia

Podstawowy sprzęt do gabinetu kosmetycznego, nie ujęty w innych kategoriach

Jest 47 produktów.

Pokazano 1-12 z 47 pozycji

Masażer do stóp z podgrzewaniem AM-516

Masażer do stóp z pogrzewaniem i masażem oraz bąbelkami. Powierzchnia do akupresury i masażu wspiera stymulację podeszwy stopy. Podgrzewane dno utrzymuje stałą temperaturę wody i rozluźnia zmęczone mięśnie. Masaż o działaniu odmładzającym wspomaga stymulację stóp. Gwarancja: 12 miesięcy.

Cena 189,99 zł

Masażer ultradźwiękowy

Masażer o ergonomicznej konstrukcji - zwiększona główka ze stali nierdzewnej.

Częstotliwość 1 MHz (milion razy na sekundę).

Wyposażony w 3 tryby mocy: mocny, średni, delikatny.

Posiada 2 ultradźwiękowe tryby: ciągły i pulsacyjny.

Cena 249,00 zł

Ultrasonic F-702 ultradźwięki

Profesjonalne urządzenie kosmetyczne służące wykonywaniu zabiegów za pomocą ultradźwięków. Pomocne między innymi w likwidowaniu zmarszczek, blizn, i rozstępów. Urządzenia emituje fale ultradźwiękowe przerywane oraz ciągłe. W skład urządzenia wchodzą dwie głowice: stożkowa oraz płaska a także baza urządzenia.

Cena 279,00 zł

Pistolet do kolczyków

Urządzenie marki Studex posiada wbudowany mechanizm łatwo zwalniający tulejkę ze sprężyny. W zestawie jest komplet wkładek, które ułatwiają ładowanie pistoletu.  Rękojeść pistoletu Studex została zaprojektowana, by zapewniać wygodny, zrównoważony uchwyt i maksymalną kontrolę, a tym samym ułatwić wykonawcy przekłucia dokładniejsze celowanie.

Cena 279,98 zł

Lampa Wooda 1004

4 świetlówki UV o łącznej mocy 15W,
osłona zaciemniająca na twarz,
wymiary 29 x 17 x 5 cm,
wymiary lupy 9,7 x 4,8 cm,
gwarancja 1 rok
atest CE.

Cena 299,00 zł

Lampa Wooda

Lampa Wooda emituje promieniowanie ultrafioletowe (UV), nazywane też czarnym światłem lub światłem Wooda. Lampa Wooda jest aparaturą stosowaną do wstępnego diagnozowania skóry. W lampie znajdują się świetlówki, które emitują promienie nadfioletowe przez szklany filtr. Na podstawie zjawisk fluorescencyjnych możemy przedstawić diagnozę. 

Cena podstawowa 319,00 zł -20,00 zł Cena 299,00 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć