Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Lista produktów marki Hebe

Znakomite urządzenia renomowanego polskiego producenta.
Sprzęt kosmetyczny polskiej marki Hebe.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Mikrodermabrazja diamentowa Hebe

Mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem w pełni kontrolowanego złuszczania warstwy rogowej naskórka za pomocą głowic diamentowych o różnej gradacji z płynną regulacją podciśnienia. W efekcie uzyskujemy odświeżenie skóry i stymulację podciśnieniem w procesie wytwarzania kolagenu. Urządzenie polskiej produkcji, wyposażone w filtr wymienny pozwalający na zachowanie czystości zabiegu.

Cena 2 100,00 zł

Peeling kawitacyjny + Głowice...

Wysokiej jakości urządzenie do peelingu kawitacyjnego, sonoforezy i jonoforezy. Polska produkcja i innowacyjne funkcje - urządzenie wyposażone w jedyną na świecie łopatkę do pracy ciągłej wg. autorskiego projektu firmy. Dodatkowo łopatka do peelingu kawitacyjnego wzbogacona jest w system światłoterapii.

Cena 2 100,00 zł

Urządzenie do makijażu permanentnego...

Nowoczesny aparat do makijażu permanentnego. Gwarantuje precyzyjną i stabilną pracę z dokładną regulacją wysunięcia igły. Dzięki temu nie ma obawy, że barwnik wprowadzony zostanie za głęboko i pozostawi nierówny makijaż. Umożliwia wykonanie konturu wraz z cieniowaniem.

Cena 2 700,00 zł

Mezoterapia mikroigłowa

Bardzo solidnie wykonane urządzenie, gwarantujące efektywność pracy oraz precyzyjną regulację wysunięcia igieł modułu. Zapewnia to świetne efekty zabiegu oraz pełną powtarzalność.  Innowacyjny materiał odporny na ścieranie i czynniki zewnętrzne TECAPEEC gwarantuje bardzo długą i niezawodną pracę urządzenia. Aparat wzbogacony jest o LASER BIOSTYMULUJĄCY 640nm przyspieszający gojenie skóry.

Cena 2 999,00 zł

Mikrodermabrazja + peeling...

Urządzenie 2w1 - mikrodermabrazja diamentowa + peeling kawitacyjny, sonoforeza i jonoforeza w jednym urządzeniu. Polska produkcja, 2 lata gwarancji. Zdjęcia przedstawiają osobno urządzenie do mikrodermabrazji i peelingu, karta produktu dotyczy natomiast jednego urządzenia wyposażonego w obie funkcje + odpowiednie głowice do nich.

Cena 2 999,00 zł

Urządzenie do dermomasażu

Dermomassager to urządzenie polskiej produkcji przeznaczone do wykonywania masażu podciśnieniowego. Dermomassager jest odpowiednikiem masażu ręcznego, często stosowanego w fizykoterapii.

Gwarancja: 2 lata

Cena 3 450,00 zł

Mikrodermabrazja korundowa Hebe

Mikrodermabrazja korundowa to innowacyjne urządzenie przeznaczone do głębokiego peelingu skóry przy użyciu materiału ściernego, jakim jest tlenek glinu - tzw. KORUND. Istnieje możliwość zamówienia urządzenia 2w1, tzn. mikrodermabrazji diamentowej i korundowej - dopłata do wersji 2 w 1: 300 zł.

Cena 4 500,00 zł

Kombajn kosmetyczny Hebe 5w1

Multizadaniowy kombajn renomowanej marki Hebe składający się z 5 modułów:

- mikrodermabrazji diamentowej

- peelingu kawitacyjnego

- ultradźwięków

- dermomasażu

- mezoterapii bezigłowej

Istnieje możliwość innych konfiguracji tego urządzenia, np. dodanie dodatkowych modułów za dopłatą (mikrodermabrazja korundowa, fale radiowe, galvan, liposukcja ultradźwiękowa).

Cena 4 700,00 zł

Radio frequency Hebe - urządzenie RF

RF HEBE to sprzęt emitujący falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, której działaniem biologicznym jest wytworzenie diatermii w obrębie skóry właściwej. Urządzenie polskiej produkcji, zostało wzbogacone o laser biostymulujący. Wyposażone jest w 3 głowice specjalnie dostosowane do różnych powierzchni zabiegowych: okolice oczu, twarz, szyja, dekolt, ramiona, brzuch, pośladki i uda.

Cena 5 700,00 zł

Lipolaser Hebe - 6 padów

Emituje światło o długości 650nm. Światło przenika głęboko warstwy skóry i kieruje się na komórki tłuszczowe, w których dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej. Trójglicerydy rozpadają się na kwasy tłuszczowe i glicerol, które następnie transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane w energię. Działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych.

Cena 7 500,00 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć