Ostatnie posty z bloga

Nagrody Porada Portal dla kosmetyczek

Lista produktów marki Ayala

Polski producent wysokiej jakości mebli fryzjerskich i kosmetycznych.
Ayala to meble o niebanalnej stylistyce i świetnej jakości - atutem marki jest bogaty wybór wzornictwa i kolorystyki obić.

Jest 133 produktów.

Pokazano 1-12 z 133 pozycji

Podnóżek chrom

Atrakcyjny cenowo chromowany podnóżek fryzjerski w kształcie spinacza. Idealny do salonów fryzjerskich, gdzie fotele nie są wyposażone standardowo w podnóżek.

Cena 129,00 zł

Suszarka ręczna Idol

Suszarka ręczna posiadająca 2 zakresy regulacji temperatury, dzięki którym można ustawić 4 rodzaje temperatury. Urządzenie ma wyjmowany tylny filtr ze stali nierdzewnej i 2 zakresy nawiewu. Wysoka jakość w bardzo przystępnej cenie.

 

Cena 150,00 zł

Suszarka ręczna Butterfly

Profesjonalna suszarka z wbudowanym nowej generacji silnikiem typu AC PROFI. Posiada 2 zakresy regulacji temperatury, które pozwalają na ustawienie w sumie 4 rodzajów temperatury. Żywotność 1000 godzin, wyjmowany tylny filtr ze stali nierdzewnej, 2 zakresy nawiewu, przepływ powietrza 68,5m3/h, przewód zasilający o długości 3m, moc 1700-2000W, waga 0,526 kg.

Cena 153,75 zł

Podnóżek MIO

Estetyczny podnóżek fryzjerski, wykonany z najwyższą starannością. Niezwykle potrzebne akcesorium na stanowisku fryzjerskim.

Cena 159,00 zł

Suszarka ręczna Light

  • Profesjonalna suszarka ręczna wyposażona w 2 zakresy regulacji temperatury (co umożliwia ustawienie 4 rodzajów temperatury). Posiada wyjmowany tylny filtr ze stali nierdzewnej. Suszarka ma 2 zakresy nawiewu.
Cena 233,70 zł

Suszarka ręczna GO UP

  • Profesjonalna suszarka z wbudowanym nowej generacji silnikiem typu AC DESMO K16. Posiada 2 zakresy regulacji temperatury (pozwalają na ustawienie w sumie 4 rodzajów temperatury)
Cena 246,00 zł

Taboret Flower - biały

Taboret kosmetyczny z siedziskiem wykonanym z tworzywa sztucznego, na pompie gazowej. Podstawa pięcioramienna na kółkach. Taboret występuje w wersji czarnej lub białej.

Cena 264,00 zł

Taboret Flower - czarny

Taboret kosmetyczny z siedziskiem wykonanym z tworzywa sztucznego, na pompie gazowej. Podstawa pięcioramienna na kółkach. Taboret występuje w wersji czarnej lub białej.

Cena 264,00 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć