Frezarka NSK 07 MASTER VAC PDV 40

zł7,299.00
zł5,934.15 netto

Frezarka (mikrosilnik) z pochłaniaczem pyłu Master Vac produkcji niemieckiej.

Quantity

Urządzenie jest przeznaczone do leczenia dolegliwości stóp oraz profesjonalnych zabiegów pedicure i może być obsługiwane wyłącznie przez wykwalifikowanego podologa lub pedicurzystkę. Frezarka (mikrosilnik) charakteryzuje się płynną regulacją obrotów od 6.000 do 40.000 na minutę, z możliwością zmiany kierunku prawo – lewo, oraz zmianą mocy pochłaniacza pyłu. Nieodzowną zaletą urządzenia jest elektroniczny wyświetlacz pozwalający kontrolować intensywność zabiegu oraz niezwykła moc turbiny ssącej 200 W.
Frezarka dostępna jest w kolorze białym.
Cały pył, który pozyskiwany jest podczas pracy zasysany jest do turbiny ssącej czyli pochłaniacza. Dzięki temu osoba, która wykonuje wiele zabiegów dziennie nie wdycha całego ścieranego materiału. Chroni przez to przede wszystkim swoje płuca. Praca frezarką z pochłaniaczem ma jeszcze jedną zaletę, mianowicie pył nie krąży po pokoju, w którym wykonywany jest zabieg. Dzięki temu nie osadza się na meblach i przedmiotach, oraz nie rozmnażają się tam bakterie i wirusy zasiedlające naskórek oraz paznokcie. Podsumowując pochłaniacz nie jest wykorzystywany tylko ze względów estetycznych ale również higienicznych, oraz zdrowotnych. Wybierając frezarkę przeznaczoną do zabiegów pedicure warto wybrać tę która posiada pochłaniacz. Gratis przy zakupie frezarki dołączane są 2 szt filtrów!!
Dodatkowo w sprzedaży filtry wymienne

Dane techniczne:
ilość obrotów 6.000 - 40.000
napięcie 230 V
częstotliwość wyj. 50/60 Hz
moc turbiny ssącej 200 W
moc prostnicy 150 W
waga bazy 2,9 kg
waga prostnicy 150 g
wysokość 14 cm
szerokość 27 cm
długość 26 cm

Activ
104454

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Accept More info Reject