REGULAMIN

 

 

§1

 

Sklep internetowy znajdujący się pod adresem www.fricos.pl jest prowadzony przez Firmę Handlowo-Usługową Justyna Drzewiecka z siedzibą w Zgorzelcu ul. Daszyńskiego 60/3, 59-900 Zgorzelec, NIP 615-197-92-55.

 

§2

 

Ze sklepem można kontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@fricos.pl, pod nr telefonu: 726 28 28 25 lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie sklepu.

 

§3

 

Przedmiotem usług świadczonych przez sklep internetowy www.fricos.pl jest sprzedaż wyposażenia dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich, w tym mebli, urządzeń i akcesoriów.

 

§4

 

Niezbędne warunki techniczne do korzystania z usług sklepu to dostęp przez Klienta do komputera, przeglądarki internetowej oraz Internetu.

 

§5

 

Ceny w sklepie są wyrażone w złotych polskich. Ceny brutto podane w sklepie zawierają podatek VAT.

 

§6

 

Koszt wysyłki produktu ponosi klient. Ceny wysyłek są wyszczególnione każdorazowo na karcie danego produktu. Z cenami wysyłek można zapoznać się też w dziale „Wysyłka”.

 

§7

 

Informacje handlowe zamieszczone na stronie sklepu nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie są zaproszeniem do składania ofert.

 

§8

 

Warunkiem zawarcia umowy jest przesłanie przez Klienta oferty kupna towaru za pośrednictwem formularza na stronie sklepu, e-maila lub telefonu i jej przyjęcie przez sklep internetowy.

 

§9

Cena jest wiążąca obie strony w chwili złożenia zamówienia. Cena nie zawiera kosztów wysyłki.

 

§10

 

Zwyczajowy czas realizacji zamówienia to 2-3 dni robocze od chwili jego złożenia. Czas realizacji może być dłuższy w przypadku produktów dostępnych na specjalne zamówienie. Przewidywany czas realizacji jest określany na karcie każdego produktu. O odstępstwach od podanego przedziału czasowego spowodowanych np. brakami na magazynie klient jest informowany telefonicznie nie później niż w 48h od złożenia zamówienia.

 

§11

 

Dokonując zakupów w naszym sklepie klient ma do wyboru dwie metody płatności: przedpłata na konto bankowe lub zapłata przy odbiorze towaru (za pobraniem).

 

§12

 

Wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej.

 

§13

 

Zabrania się Klientowi zamieszczania na stronie sklepu (np. w komentarzach) treści o charakterze bezprawnym.

 

§14

 

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny Klient dokonujący zakupu za pośrednictwem sklepu internetowego ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 10 dni od otrzymania przesyłki. Aby skorzystać z tego prawa wystarczy wysłać w tym terminie oświadczenie pocztą lub e-mailem.

 

§15

 

Wszystkie produkty w naszej ofercie są nowe, posiadają gwarancję producenta (minimum 12 miesięcy). Klient ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu 2 miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową. Reklamacje należy składać telefonicznie, mailowo lub listownie. Niezbędne dane teleadresowe są podane w niniejszym regulaminie.

 

§16

 

Spory powstałe na tle stosowania tego regulaminu będą rozpatrywane przez sądy powszechne właściwe wg przepisów Ustawy z dnia 17 listopada 1964 – Kodeks Postępowania Cywilnego.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Accept More info Reject