Kategorie

Ostatnie posty bloga

Newsletter

email Chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach we Fricos? Zapisz się do naszego newslettera.

Znajdź nas
Facebook YouTube Skype

REGULAMIN

 

 

§1

 

Sklep internetowy znajdujący się pod adresem www.fricos.pl jest prowadzony przez Firmę Handlowo-Usługową Marta Skadorwa z siedzibą w Zgorzelcu ul. Iwaszkiewicza 26/4, 59-900 Zgorzelec, NIP 615-193-70-15, REGON: 022112466.

 

§2

 

Ze sklepem można kontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@fricos.pl lub martaskadorwa@gmail.com, pod nr telefonu: 726 28 28 25 lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie sklepu.

 

§3

 

Przedmiotem usług świadczonych przez sklep internetowy www.fricos.pl jest sprzedaż wyposażenia dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich, w tym mebli, urządzeń i akcesoriów.

 

§4

 

Niezbędne warunki techniczne do korzystania z usług sklepu to dostęp przez Klienta do komputera, przeglądarki internetowej oraz Internetu.

 

§5

 

Ceny w sklepie są wyrażone w złotych polskich. Ceny brutto podane w sklepie zawierają podatek VAT.

 

§6

 

Koszt wysyłki produktu ponosi klient. Ceny wysyłek są wyszczególnione każdorazowo na karcie danego produktu. Z cenami wysyłek można zapoznać się też w dziale „Wysyłka”.

 

§7

 

Informacje handlowe zamieszczone na stronie sklepu nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie są zaproszeniem do składania ofert.

 

§8

 

Warunkiem zawarcia umowy jest przesłanie przez Klienta oferty kupna towaru za pośrednictwem formularza na stronie sklepu, e-maila lub telefonu i jej przyjęcie przez sklep internetowy.

 

§9

Cena jest wiążąca obie strony w chwili złożenia zamówienia. Cena nie zawiera kosztów wysyłki.

 

§10

 

Zwyczajowy czas realizacji zamówienia to 2-3 dni robocze od chwili jego złożenia. Czas realizacji może być dłuższy w przypadku produktów dostępnych na specjalne zamówienie. Przewidywany czas realizacji jest określany na karcie każdego produktu. O odstępstwach od podanego przedziału czasowego spowodowanych np. brakami na magazynie klient jest informowany telefonicznie nie później niż w 48h od złożenia zamówienia.

 

§11

 

Dokonując zakupów w naszym sklepie klient ma do wyboru dwie metody płatności: przedpłata na konto bankowe lub zapłata przy odbiorze towaru (za pobraniem).

 

§12

 

Wszystkie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej Kolporter Express.

 

§13

 

Zabrania się Klientowi zamieszczania na stronie sklepu (np. w komentarzach) treści o charakterze bezprawnym.

 

§14

 

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny Klient dokonujący zakupu za pośrednictwem sklepu internetowego ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki. Aby skorzystać z tego prawa wystarczy wysłać w tym terminie oświadczenie pocztą lub e-mailem.

 

§15

 

Wszystkie produkty w naszej ofercie są nowe, posiadają gwarancję producenta (minimum 12 miesięcy).

 

§16

 

Klient ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu 2 miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową. Reklamacje należy składać telefonicznie, mailowo lub listownie. Niezbędne dane teleadresowe są podane w niniejszym regulaminie.

 

§17

 

Spory powstałe na tle stosowania tego regulaminu będą rozpatrywane przez sądy powszechne właściwe wg przepisów Ustawy z dnia 17 listopada 1964 – Kodeks Postępowania Cywilnego.


© 2017 FRICOS | All rights reserved | Design by PrestaPremium | Powered by PrestaShop

Browse the mobile site