Kategorie

Ostatnie posty bloga

Fotele kosmetyczne Jest 178 produktów.

Wysokiej jakości fotele kosmetyczne do gabinetów urody. Posiadamy w ofercie zarówno standardowe, jak i te z dzielonym podnóżkiem, przeznaczone do pedicure. W tej kategorii znajdziesz:

Elektryczne fotele kosmetyczne - czyli fotele, które przynajmniej w jednej płaszczyźnie są regulowane za pomocą pilota. Większość foteli z naszej oferty posiada co najmniej 3 silniki, pozwalające regulować fotel w 3 płaszczyznach. Mamy też fotele z jednym lub dwoma silnikami, a także te wyposażone w aż 4 silniki. Fotele z naszej oferty są tapicerowane wysokogatunkową ekoskórą, którą łatwo utrzymać w czystości.

Hydrauliczne fotele kosmetyczne - czyli te, których wysokość regulowana jest za pomocą siłownika hydraulicznego, a pozostałe parametry (nachylenie podnóżka, oparcia), regulowane są manualnie. Fotele te są znacznie tańsze od elektrycznych, więc jest to opcja dla salonów, które na zakup tego mebla mają ograniczony budżet.

Manualne fotele kosmetyczne - czyli te, które mają stałą wysokość, a regulować ręcznie możemy nachylenie oparcia i podnóżka. Są to z reguły fotele w najniższej cenie, więc często są wybierane na start przez początkujące kosmetyczki. Fotele te z reguły są znacznie lżejsze od hydraulicznych i elektrycznych, więc jest to dobra opcja tam, gdzie taki mebel zmienia często swoje położenie.

© 2019 Fricos.pl | All rights reserved | Design by PrestaPremium | Powered by PrestaShop

Browse the mobile site